Enes Batur Kimdir?

tarafından
515
Enes Batur Kimdir?
Enes Batur Kimdir?

Fenomen youtuber Enes Batur Size Göre Kaç Puan?

  • Ortalama Puan
    10.0
  • 1
    10

Fenomen Youtuber Enes Batur Kimdir?

Fenomen youtuber Enes Batur kimdir? Enes Batur Sungurtekin, Antalya’da 9 Nisan 1998 yılında doğmuştur. Ünlü Türk youtuber ve oyuncudur. Enes Batur’un babası polis, annesi ise hemşiredir. Enes batur bilgisayar mühendisliği bölümünde okumaktadır ve burada eğitim görürken YouTube üzerinde birçok video yayına yayınlayarak popüler olmuştur.

İlk olarak Enes batur bilgisayar oyunları ve konsol oyunları hakkında çeşitli videolar yayınlamıştır. Enes Batur’un yayınlamış olduğu videolar, özel videolar olup özellikle 18 yaş altındaki kitleye hitap eden videolardır. Youtube hesabında paylaşmış olduğu videolar komik ve eğlenceli videolardır.

Enes Batur

Fenomen youtuber enes batur kimdir? Enes batur ilk olarak YouTube ‘da paylaşmış olduğu çeşitli videolar ile ünlenmiştir. Youtube üzerinden yayınlamış olduğu çeşitli videolar ile büyük bir izleyici kitlesine ulaşmıştır. Bununla birlikte; günümüzde Türkiye’de birçok aboneye sahip olan YouTube kanalının sahibi olmaktadır. Enes Batur’un 6 milyonu aşan takipçisi bulunmaktadır.

2017 yılında düzenlenen 44. Altın kelebek ödüllerinde en iyi youtuber ve İnstagrammer ödülünü kazanmıştır. Daha sonra kendisinden geri alınmıştır. 2018 yılında düzenlenmiş olan 5. Altın palmiye ödüllerinde yılın sosyal medya fenomeni ödülünü kazanmıştır. Enes Batur’un ilk filmi hayal mi gerçek mi adlı filmdir. Bu filmde Bekir Aksoy ve Ceyda Düvenci ile oynamıştır. Film 2018 yılında vizyona girmiştir.  Enes Batur’un takipçileri ve hayranları Enes Batur’un özel hayatını da yakından takip etmektedirler. 2019 yılında Damla Aslanalp ile evlendiği yönünde birçok haber ortaya çıkmıştır. Takipçileri evlendiği haberlerine inanmamıştır. Daha sonra 2019 yılının haziran ayında Enes batur. Instagram hesabı üzerinden paylaşmış olduğu bir videoda gerçekten evlenmediğini herkese açıklamıştır. Enes Batur’un 2. Filmi ismi ”Enes Batur Gerçek Kahraman”dır. İkinci filmi 31 Mayıs 2019 yılında vizyona girmiştir.

Enes batur özel hayatı ile hayranlarının sürekli olarak takip ettiği merak ettiği ünlü bir youtuber olmaktadır. Enes batur 2017 yıllarında başak Karahan ile sevgili olmuştur. Başak Karahan YouTube hesabından makyaj videoları çeken bir fenomendir.  Daha sonra ismi Duygu Aslanalp ile anılmış ve evlendikleri yönünde yalan haberler çıkmıştır.

Enes Baturun Youtube Kanalı : https://www.youtube.com/user/newdaynewgame

Doğum tarihi: 9 Nisan 1998
Doğum Yeri : Ankara
Boy: 1,8 m
Kardeşleri: Toygu Berat Sungurtekin, Elis Bera Sungurtekin
Amcası/Dayısı: Murat Sungurtekin

Bir önceki yazımız olan Efe Aydal Kimdir? başlıklı makalemizde Efe Aydal, Efe Aydal eşi ve Efe Aydal kaç yaşında hakkında bilgiler verilmektedir.