Mero (Enes Meral) Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında?

tarafından
17424
Mero (Enes Meral) Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında?

Mero , Enes Meral Hakkında merak edilen; Mero kaç yaşında? Mero nun gerçek adı ne? Mero nerede doğdu? Sevgilisi var mı? Mero aslen nereli? tüm soruların cevaplarını ve ayrıca Müzik kariyeri,hayatı ve biyografisi bu makalede..

  • Ortalama Puan
    10.0
  • 1
    10

Mero (Enes Meral) Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında?

Mero , Enes Meral Hakkında merak edilen; kaç yaşında? gerçek adı ne? nerede doğdu? Sevgilisi var mı? Mero aslen nereli? tüm soruların cevaplarını ve ayrıca Müzik kariyeri,hayatı ve biyografisi bu makalede..

Mero 28 Temmuz 2000 yılında Almanya Rüsselsheim am Main’de dünyaya gelen Türk asıllı rap sanatçısıdır. Mero, İnstagram videoları ile 2017 Yılında dikatleri üzerine çekmiş ve çekmiş ünlüler kervanına katılmayı başarmıştır.

Müzik Kariyeri

Mero Groove Attack ve Xatar isimli müzik kuruluşlarıyla gerçekleştirdiği anlaşmayla beraber 23 Kasım 2018 senesinde Baller Los adlı şarkısını piyasaya sürmüştür. Bu şarkı ile Avustralya ve Almanya’da müzik listelerinin tepesinde yer alarak ismini duyurmayı başarmıştır.

2. Teklisi Hobby Hobby ile milyonlarca izlenme başarısına ulaşmış ve bu parça ile bir çok ödülün de sahibi olmuştur. Günümüzde Spotify ve Youtube gibi platformlarda milyonlarca rap severlere şarkılarını dinletmeye devam etmektedir. Resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 2019 yılı itibariyle 1.8 Milyon civarındadır.

Kısa bir zaman içerisinde elde etti. Bu başarıyı en üst seviyeye taşımıştır. Mero, Spotify platformunda aylık 3.3 milyon aktif dinleyiciye ve YouTube mecrasında da 183.6 milyon görüntülenmeye ulaşmıştır.

Mero nun fiziksel özelikleri ve evli mi bekar mı sevgilisi var mı? Boy ve Kilo kaç? gibi soruların yanıtlarına henüz ulaşılamamıştır.

Olabilir şarkısı ile müzik listelerini alt üst eden ve Adana’da çektiği klibi ile büyük ilgi gören MERO son günlerin konuşulan ismi. Aslen Gümüşhaneli olduğunu bilinen MERO’nın gerçek adı Enes Meral’dir. Almanya doğumlu Türk RAP şarkıları söyleyen MERO, Baller los albümü ile müzik listelerinde uzun sürede zirvede kaldı.  Olabilir şarkısı ile çok konuşulan MERO yıutube’da 207 milyon izlenmeye imza attı. Klibini ise Adana’da Sıfır Bir oyuncuları ile çekti. Peki kimdir bu MERO?

O Ses Türkiye Rap’in jürisi üye olan MERO kimdir.

Aslen nerelidir.

Aslen Gümüşhaneli olan Almanya doğumlu MERO’nun gerçek adı Enes Meral’dir. 20 yaşında RAP şarkıları söyleyen MERO Baller los albümü ile müzik listelerinde bir numaraya kadar çıkmış ve Olabilir şarkısı ile yaklaşık 207 milyon izlendi

Sosyal medya hesabı ise : Link 

Bir önceki yazımız olan Berkay Şahin başlıklı makalemizde Berkay Şahin, Berkay Şahin kimdir ve Berkay Şahin ne iş yapıyor hakkında bilgiler verilmektedir.