Ezgizem Kimdir?

tarafından
63
Ezgizem Kimdir?

Tik Toker, Youtuber, Sosyal medya fenomeni olan Ezgizem kimdir? Ezgizem namı diğer Ezgi Gizem Akdoğan 23 Ekim 1989 Antalya doğumludur. Aslen Kayserili olan Ezgi Gizem Akdoğan’ın iki kardeşi vardır.

Eğitim hayatını Antalya’da tamamlayan Ezgi Gizem Akdoğan çeşitli kaynaklara göre anadili Türkçe dahil, Almanca, Azerbaycan Türkçesi, İngilizce ve Fransızca olmak üzere beş dil bilmektedir.

Hırslı ve çalışkan kişiliğiyle tanınan Ezgi Gizem Akdoğan sosyal medya fenomeni olmadan önce otellerde ve çeşitli işlerde çalışmaktaydı.

Ezgi Gizem Akdoğan sosyal medya hayatına 2016 yılında Tik Tok üzerinden başladı. Tik Tok ta paylaştığı yüksek enerjili, eğlenceli videolar ile kısa zamanda takipçi sayısını arttırmıştır. Aynı zamanda Youtube hesabına sahip olan Ezgizem Youtube’da paylaştığı vlog , el sanatları ve hayata dair her şey ile Youtube’da da kısa sürede yüksek sayıda takipçi sayısına ulaşmıştır.

Ezgi Gizem ‘’Ezgizem Shop’’ isimli markanın kurucusudur. Ezgizem Shop ‘’Ezgizem.com.tr’’ üzerinden Türkiye’nin dört bir köşesine online satış imkanı sunmaktadır.

Ünlü fenomen sosyal medya hayatına ürettiği eğlenceli fotoğraf ve videoları Instagram, Tik Tok ve Youtube üzerinden paylaşarak kısa sürede takipçi sayısını arttırmıştır. Ezgi Gizem Akdoğan ’ın Temmuz 2022 itibariyle Tik Tok’ ta 7 milyon takipçisi, Instagram’da 1,1 milyon takipçisi, Youtube’da 990 bin takipçisi vardır.Bu sayı gün geçtikçe artmaktadır.

Ünlü fenomen sosyal medya kariyerinin yanı sıra müzik ve oyunculuk ile de ilgilenmektedir. Kendisi gibi birçok sosyal medya fenomeninin yer aldığı ‘’Olmadı Kaçarız’’ isimli Türk komedi filminde yer aldı.

Ezgizem Kimdir?

Ezgizem Kimdir?

Ezgizem’in Sosyal Medya Hesapları:

Ezgi Gizem Akdoğan’ın birbirinden farklı, eğlenceli, dinamiği yüksek Tik Tok paylaşımlarını görmek için @Ezgizem kullanıcı ismini kullanabilirsiniz. Ezgizem ’in Tik Tok ’ta 359.1 milyondan fazla beğeniye sahiptir. Ve 7 milyondan fazla takipçisi vardır.

Ezgi Gizem Akdoğan’ın Instagram’da Ezgizem kullanıcı ismiyle bulabilirsiniz. Onaylı hesaba sahiptir ve profilinde paylaştığı eğlenceli ,renkli içerikler sizi içine çekecektir. Ezgizem’in Instagram’da 1 milyondan fazla takipçisi vardır.

Ezgi Gizem Akdoğan’ı Youtube’da Ezgizem kullanıcı ismiyle bulabilirsiniz. Youtube kanalında genellikle vlog paylaşımı yapan Ezgizem’in eğlenceli hayatına yakından tanıklık edebilirsiniz. Ezgizem’in Youtube’da 990 bin abonesi vardır. Ve 331 milyondan fazla izlenmeye sahiptir.

Özel Hayatı:

Ezgi Gizem Akdoğan futbolcu ve sosyal medya fenomeni Yalçın Akdoğan ile 5 Ocak 2014’de evlenmiştir.

 

 

Bir önceki yazımız olan Buselika Kimdir? başlıklı makalemizde Buselika, Buselika Kim? ve Buselika Kimdir? hakkında bilgiler verilmektedir.