Azad Yılmaz Kimdir ?

tarafından
15330
Azad Yılmaz Kimdir ?
Azad Yılmaz Kimdir?

Azad Yılmaz Kimdir?

  • Ortalama Puan
    10.0

Azad Yılmaz Kimdir ? Azad Yılmaz Serveti Ne Kadar ? Azad Yılmaz Nereli ? Azad Yılmaz Kaç Yaşında ? Evli Mi ? Eşi Kimdir ? Azad Yılmaz’ın Boyu , Kilosu Kaç ? İşte Detaylı Biyografisi Ve Kısaca Hakkında Bilgiler.

Samsunlu iş adamı Azad Yılmaz oldukça fazla merak edilen ünlülerden birisi haline geldi. Sosyal medyada tanınan ve gün geçtikçe takipçi sayısı artan Azad Yılmaz hakkında sıkça sorular sorulmakta. Azad Yılmaz hakkında en çok merak edilen sorular listesinde, Azad Yılmaz kimdir Azad Yılmaz nereli Azad Yılmaz Serveti Azad Yılmaz babası kimdir Sevgilisi var mı Sevgilisi kim Sözleri nelerdir? Ne iş yapar? İşte tüm soruların yanıtı ve biyografisi.

Tiktok fenomeni Azad Yılmaz kimdir ? babası kimdir ? Sevgilisi var mı? Sevgilisi kim? Azad Yılmaz serveti ne kadar? Azad Yılmaz ne iş yapıyor ? Azad Yılmaz serveti ne kadar, babası kimdir?

Azad Yılmaz Kimdir?

Azad Yılmaz Kimdir, Sorunun cevabını ve serveti merak konusu olmuştur. Azad Yılmaz 6 Mayıs 1982 tarihinde Samsun‘da doğdu. İnternet üzerinde sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla insanların çoğunun dikkatini çekmiş ve merak edilen isimlerden birisi haline gelmiştir. Bunun en büyük sebebi ise zenginlik gösteren paylaşımlardır. 37 yaşında olan samsunlu iş adamı, babası tarafından Samsun kökenlidir. Azad Yılmaz, 1.72 m boyunda ve 67 kilo ağırlığındadır.

Azad Yılmaz

Azad Yılmaz

Daha çok damar tarzında şarkılar dinleyen, bu şarkıların eşliğinde içinden geldiği gibi konuşan kişiliği ile çok sevilmektedir. Kendisi hakkında çıkan bazı kötü dedikodular sebebiyle ”Ben Geldim (Dedikodular çıkmış çıkaranın..)” adlı videosu 700.000 üzerinde görüntüleme almıştır.

Daha yeni yeni tanınmaya başladığı dönemlerde YouTube ve İnstagram gibi sosyal medya platformlarında boy gösteren Azad Yılmaz iş kariyerine araba alım ve satımı yaparak başlamıştır.

Lüks araçların alım ve satım işlerini yapan Azad Yılmaz, yayınladığı bir videoda ”Arkadaşlar herkese hayırlı işler, otomobil işine girdim. Lüks araç alımı, satımı her şey var. Parada sıkıntı yok. Limit yok. Araç alım satım işine girdik. Lüks araç satan, alacak olan arkadaşlarım bana ulaşsın. Biz de değerlendirebiliriz arabalarınızı. Artık otomotiv sektörüne de el attım. Desteklerinizi bekliyorum. Hepinizde teşekkür ederim. Yeni araçlarınızın satışı, alışı hiç limit yok. Uçak mı satıyorsun? Gel yine ben alacağım. Problem yok. Allah’a emanet olun” dedi.

Azad Yılmaz Başka Ne Işi Yapıyor Mesleği Ne?

Künenfes adlı künefe tatlısı markasının sahibidir. Kendisine ait olan Künenfes markasına ait tüm ürünler, BİM, Kipa, Metro ve Migros marketlerinin reyonlarında satılmaktadır. Yakın dönemde hizmete başlayan Künenfes, yaklaşık 40 ülkeye ihraç edilen başarıya ulaşmıştır.

Hakkında Ulusoy Turizm firmasının sahibi olduğu konuşulmaktadır. 1937 yılında kurulan ve 80 yıldır faaliyet gösteren firmanın sahibi olup olmadığı hakkında kesin ve doğru bir bilgi bulunmamaktadır. Petrol Firması olan ”Lukoil” firmasının da sahibi olduğu öne sürülüyor. Yine bu konuda da kendisinin net bir açıklaması yoktur.

Bartın’a gezmeye gittiğinde Erdem Tabakoğlu tarafından kendisine sorulan soruları yanıtlayan Azad Yılmaz kendisi hakkında bazı detaylar verdi. Memleketinin Samsun olduğunu söyleyen Azad Yılmaz, Kıbrısta kumar oynamaya gittiğini ve Ziynet Sali ile birlikte doğum gününü kutladığını söylemiştir. Uçaktan indiğinde bir videoda 150.000 üzerinde izlenme olduğunu görünce o zamandan bu yana videoları sosyal medyada yayınlamaya başlamıştır. Galeri işi yaptığını ve sigorta işi ile uğraştığını belirtmiştir. Artık Azad Yılmaz ne iş yapar sorusunun cevabını aldığınızı düşünüyorum

6 Mayıs 2019 tarihinde Azad Yılmaz’ın doğum gününde Ahmet Selçuk İlkan, Alişan, Buse Tektaş, Ersan Er ve Ümit Özay doğum gününü kutlayan bir video yayınlamışlardır.

Azad Yılmaz İnstagram hesabı: instagram
Buradan Eksiklerini bizlere iletebilirsiniz : Link 

Azad Yılmaz’ın Kariyeri?

Azad Yılmaz yaptığı açıklamada, otomotiv işine lüks araç alıp satarak girdiğini söyledi. Yalnız araba gücü satarak devam etmediği açık. Birçok kaynak onun Lukoil ve Ulusoy gezim benzer biçimde şirketlere sahip bulunduğunu söylüyor.

Canlı yayında yer alarak Künefe işine girdiğini duyurdu. Türkiye’de ayda 3.4 milyon künefe sattıklarını söylemiş oldu. Ayrıca Künefe’yi tanıttıklarını ve dünyanın biroldukça ülkesine satarak dünyaya duyurduklarını söyledi. Kendi markasının adı Künenfes’tir. Azad Yılmaz, Künenfes markalı tüm ürünlerin Metro, BİM ve Migros mağazalarının reyonlarında satılacağını açıkladı.

Künefe tatlı markası Künenfes’in sahibidir. Kısa süre önce BİM, Metro ve Migros market reyonlarında Künenfes ürünlerini satarak hizmete başlayan Künenfes’in 40’a yakın ülkeye ihracat yaparak başarılı olduğu gözlemlendi.

Azad Yılmaz’ın Ulusoy gezim şirketinin sahibi olduğuna dair söylentiler var. 1937 yılında kurulan ve 80 yıldır faaliyet gösteren Ulusoy’un sahibi hakkında net ve net bir bilgi yok. Bununla beraber “Lukoil” petrol şirketinin de sahibi olduğu söylentileri arasında. Bunun net bir açıklaması yok.

Azad Yılmaz, Erdem Tabakoğlu’nun Bartın’da geziye gittiğinde sordurulmuş olduğu soruları yanıtlayarak kendisiyle ilgili bazı detayları ortaya koydu. Memleketinin Samsun bulunduğunu, Kıbrıs’a kumar için gittiğini ve doğum gününü Ziynet Sali ile kutladığını söylemiş oldu. Uçaktan inerken bir videonun 150.000’den fazla izlendiğini gördü ve videoları sosyal medyada paylaşmaya başladı. Galericilik meydana getirdiğinı ve sigortacılıkla uğraştığını da sözlerine ekledi.

Bir önceki yazımız olan Burak Elmas başlıklı makalemizde Burak Elmas, Burak Elmas kimdir ve Burak Elmas ne iş yapıyor hakkında bilgiler verilmektedir.