Şeyma Subaşı Kimdir?

tarafından
1652
Şeyma Subaşı Kimdir?
Şeyma Subaşı

Sosyal Medya Fenomeni Şeyma Subaşı'na Kaç Puan verdiniz?

  • Ortalama Puan
    10.0
  • 1
    10

Sosyal Medya Fenomeni Şeyma Subaşı Kimdir?

Sosyal Medya Fenomeni Şeyma Subaşı, 2 Temmuz’da 1990 yılında Samsun’da dünyaya geldi. Babası muhasebe müdürü olan Mustafa Subaşı annesi ise ev hanımıdır. Kübra Subaşı ve Ozan Berk Subaşı adında iki tane kardeşi vardır. Bir zamanlar popüler yarışma programı olan ”Var Mısın Yok Musun” yarışmasına katılmıştır. Boyu 1.74 ve 50 kg olan Subaşı fit görünümü ile her zaman dikkat çekmiştir. 2008 yılında ise “Miss Turkey” yarışmasına katılmış derece alamamasına rağmen burada ün kazanmaya başlamıştır. Bu yarışmanın ardında Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ile yakınlaşmaya başlamıştır. Daha sonrasında “Yok Böyle Dans” isimli dans yarışmasında kostüm tasarımcılığına başlamış ve bu arada Acun Ilıcalı ile olan ilişkileri de başlamıştır.

Şeyma Subaşı’nın Kariyeri

Yengeç burcu olan sosyal medya fenomeni İstanbul Aydın Üniversitesi ‘de Moda Tasarım Programından mezundur. Şeyma Subaşı 16 yaşından başlayarak farklı tasarımcıların defilelerinde boy göstermiştir. 2014 senesinde kendi markasını kurmuş ve İstanbul Mercedes Fashion Week’ de ilk defilesini yapmıştır. 2017 yılında ise adı “It-Is Ok” olan bir aplikasyon çıkarmıştır. 2018 de Bebek’te “Healthyish” adında sağlıklı beslenmeyi destekleyen bir mekân açmıştır. Bu mekân iki sene sonra kapanmıştır. Subaşı, 2020 senesinde Babe adında bir giyim markası kurmuştur. 2019 senesinde yazdığı “Sadece Şeyma” adında bir biyograf yası mevcuttur.

Şeyma Subaşı’nın Özel Hayatı

Sık sık özel hayatı ile gündeme gelen Şeyma Subaşı’nın uzun yıllar beraber olduğu ünlü yapımcı Acun Ilıcalı ile 2013 yılında Melisa Ilıcalı adında bir kızları olmuştur. Ardından 2017 senesinde Fransa’nın Marsilya kentinde. Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı evlenmişlerdir. Bu evlilik çok sürmemiş bir senenin ardından anlaşmalı boşanma ile sonuçlanmıştır. Dana sonra Subaşı’nın ismi İtalyan Dj Guido Senia ile beraber anılmaya başlamıştır. 2020’nın ağustos ayında bu ilişkiyi sonlandıran Şeyma Subaşı 2021 de Mısırlı bir yatırımcı olan Mohammed Al Saloussi ile ilişkilerine başlamıştır. Sosyal medya fenomeni olan Şeyma Subaşı İnstagram hesabında 3,2 milyon takipçiye sahiptir. 2019 yılının Ekim ayında ise YouTube kanalı açan Subaşı 162 bin aboneye sahiptir.

Şeyma Subaşı Kimdir?
Doğum tarihi : 2 Temmuz 1990
Doğum Yeri :Samsun
Etkin yıllar: 2008-günümüz
Doğum: 2 Temmuz 1990 (30 yaşında); Samsun, Türkiye
Meslek: Sosyal medya fenomeni
Kitaplar: Sadece Şeyma
Kardeşleri: Kübra Subaşı, Ozan Berk Subaşı
Sosyal Hesabı : Linktedir. 

Bir önceki yazımız olan Enes Batur Kimdir? başlıklı makalemizde Enes Batur, Enes Batur eşi ve Enes Batur kaç yaşında hakkında bilgiler verilmektedir.