Semiraminta Kimdir?

tarafından
110
Semiraminta Kimdir?

2022 Temmuz ayı itibariyle Tik Tok’ta 12 milyon takipçisi ,Youtube’da 560 bin takipçisi, Instagram’da 1,7 milyondan fazla takipçisi olan Semiraminta takma ismiyle tanınan yaptığı danslarla gündem olan Tik Tok fenomeni Yeliz Korkmaz, Semiraminta kimdir?

Semiraminta Kimdir?

Semiraminta ismiyle sosyal medyada tanınan Yeliz Korkmaz 14 Ekim 2000 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Aslen Niğdeli olan Yeliz Korkmaz doğma büyüme İstanbulludur. Yeliz Korkmaz İstanbul’da ikamet etmektedir.

Orta öğrenimini Üsküdar Validebağ Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’nde tamamlayan Yeliz Korkmaz eğitim hayatına Üsküdar Üniversitesi’nde devam etmektedir.

Tik Toker, Instagramer, Youtuber olan Yeliz Korkmaz aynı zamanda oldukça yetenekli bir dansçıdır. Özellikle Tik Tok danslarıyla tanınan Yeliz Korkmaz 10 yaşından beri dans etmektedir. Dans hayatına hiçbir eğitim almadan başlayan Yeliz Korkmaz bugün yaptığı danslarla büyük bir beğeni toplamaktadır.

Yaptığı Tik Tok danslarıyla tanınan Yeliz Korkmaz influence etkisini geliştirmeye başlayınca dans eğitimi almaya başlamıştır. Aldığı eğitimlerle yeteneğini geliştirmeyi oldukça iyi başaran Yeliz Korkmaz gün geçtikçe takipçi sayısını ve beğenisini arttırmaktadır. Yeliz Korkmaz’ın boyu 1,59 metredir.

Yaptığı Tik Tok danslarıyla ünlü olmaya başlayan Yeliz Korkmaz Youtube hesabını yine Tik Tok’taki kullanıcı ismi olan Semiraminta ismiyle 2019 yılında açmıştır. Açtığı hesaptan sonra büyük bir ivmeyle büyümeye başlayan Yeliz Korkmaz Youtube’da da birbirinden farklı ve eğlenceli içerikler üretmektedir.

Yeliz Korkmaz’ın Yer Aldığı Yapımlar:

Çektiği birbirinden ilginç ve başarılı videolar milyonlarca kişiye adından söz ettiren Tik Tok fenomeni Yeliz Korkmaz aynı zamanda, Pelin Akil , Müfit Can Saçıntı, Rasim Öztekin, Metin Şentürk gibi ünlü oyuncuların rol aldığı sevilen dizi Seksenler dizisinde de çeşitli sezonlarda zaman zaman konuk oyuncu olarak rol almıştır.

Yeliz Korkmaz Seksenler dizisi haricin de 2021 yılında dijital platformda yayınlanan Yetiş Zeynep dizisinde de konuk oyuncu olarak yer almıştır.

Semiraminta Kimdir?

Semiraminta Kimdir?

Yeliz Korkmaz’ın Özel Hayatı:

Yeliz Korkmaz’ın özel hayatına dair bir bilgi bulunmamaktadır

Semiraminta Sosyal Medya Hesapları Nelerdir?

Genç fenomen Yeliz Korkmaz namı diğer Semiraminta ’nın sosyal medya hesaplarına ulaşmak için: Tik Tok hesabı için: https://www.tiktok.com/@semiraminta?lang=tr-TR ,instagram hesabı için :https://www.instagram.com/semiraminta/reels/?hl=tr ,youtube hesabı için :https://www.youtube.com/c/Semiraminta/featured linklerini kullanabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Kerem Önder Kimdir? başlıklı makalemizde Kerem Önder, Kerem Önder Kim? ve Kerem Önder Kimdir? hakkında bilgiler verilmektedir.