Buselika Kimdir?

tarafından
132
Buselika Kimdir?

Bu yazımız buselika kimdir? Sorusuna cevap arayan tüm okuyucularımız için hazırlandı. Bu sorunun cevabını öğrenmek için lütfen sizin için hazırladığımız yazımızı okumaya devam ediniz.

Buselika Kimdir?

Asıl adı Selin Buse Kara olan ve Tik Tok’ta Buselika adını kullanarak içerik üreten bir sosyal medya kişiliğidir. Yaş,boy ve kilo bilgisi bulunmamaktadır. Yaşadığı şehir veya şehirlerle ilgili yine herhangi bir bilgiye maalesef ulaşamadığımı belirtmek isteriz.

Son zamanlarda gündemdeki Tik Tok isimlerinden biri olan Buselika hakkındaki yazımızda sizlere kendisi hakkında bulabildiğimiz kadar bilgi vermeye çalışacağız. Daha çok Tik Tok isimli sosyal medya mecrasında videolar paylaşmasıyla adını duyurduğu düşünülen Selin Buse Kara’nın aslında tek sosyal medya hesabı bu değildir. Instagram ve Youtube’da da bir parça tanınırlığı olan Selin Hanım’ın birçok takipçisi bulunmaktadır.

Buselika Youtube Kanalı

Selin Buse Kara’nın asıl adıyla açmış olduğu bir de Youtube kanalı bulunmaktadır. Bu kanalda çeşitli içerikler paylaşan Selin Hanım’ın en son 7 ay önce kanalına video yüklediğini görmekteyiz. Paylaştığı videolar belirli bir tema ve içerik örgüsü etrafında olmamakla konu bakımından çeşitlilik gösteriyor.

Youtube platformunda birden fazla video paylaşmış olan Selin Buse Kara’nın bu kanaldan ne kadar gelir elde ettiği bilinmiyor. Kanalında gitar çalmaktan tutun da günlük vlog da yayınlayan bu sosyal medya kişiliğinin şu ana dek 9 videosu olduğunu belirtelim.

Buselika Kimdir?

Buselika Kimdir?

Buselika Tik Tok

Son zamanların belki de en yaygın kullanılan sosyal medya platformlarından biri olduğunu iddia edebileceğimiz Tik Tok’ta fenomen veya ünlü denilebilecek kişilerin her geçen gün çoğaldığı bir gerçektir.

Buselika kullanıcı adı ile Tik Tok adlı sosyal medya platformunda paylaşımlar yapan Selin Buse Kara’nın birçok takipçisi bulunmaktadır. Selin Hanım’ın Tik Tok hesabı dışında başka sosyal medya hesapları da bulunuyor. Instagram’da buselika_ kullanıcı adı ile paylaşımlar yapan Selin Buse Kara’nın bahsettiğimiz üzere bir de Youtube kanalı bulunmaktadır.

Umarım Selin Buse Kara adlı sosyal medya fenomeni hakkındaki yazımız sizlere merak ettiğiniz bilgileri sağlamıştır diyor iyi, mutlu ve sağlıklı günler diliyoruz.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Dilara Arıkanlı Kimdir? başlıklı makalemizde Dilara Arıkanlı, Dilara Arıkanlı kaç yaşında ve Dilara Arıkanlı kim hakkında bilgiler verilmektedir.