Reyhan Asena Keskinci

tarafından
1562
Reyhan Asena Keskinci
GM Uckan Teması

GM Uckan teması google materyal tasarım standartlarında tasarlanan bir wordpress temasıdır.

  • Ortalama Puan
    10.0

Asena Keskinci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Evli Mi? Eşi Kimdir?

Reyhan Asena Keskinci’nin Boyu, Kilosu Kaç? İşte Detaylı Biyografisi Ve Kısaca Hakkında Bilgiler.

Reyhan Asena Keskinci, 20 Nisan 2001 tarihinde İstanbul’da doğdu. 1.69 boyunda ve 52 kilo olan başarılı oyuncu Koç burcudur. Bir zamanlar FOX TV kanalında yayınlanan Bez Bebek dizisinde Yağmur karakterini canlandırmıştır. Hayat verdiği bu karakter ile tanınmış ve sonrasında bir çok projede adını duyurmayı başarmıştır. Aşağıdaki resimde yer alan küçük kız büyüdü ve o Asena Keskinci.

Reyhan Asena Keskinci Hangi Dizilerde Oynadı?

Oyunculuk kariyerinde oynadığı ilk dizi 2005 yılında ilk bölümü yayınlanan ve 2006 yılına kadar iki sezon devam eden ”Hırsız Polis” adlı dizi olmuştur. Dizide Kiraz karakterini canlandırmıştır. Daha sonra yukarıda bahsettiğimiz gibi Bez Bebek dizisinde 2007 yılında (henüz 6 yaşında iken) Yağmur karakterine hayat vermiştir. Günümüzde de ”Bez Bebek Yağmur Şimdiki Hali” şeklinde aramalar yapılmaktadır.

O Kadın adlı sinema filminde yine 6 yaşında iken Binnur adlı karakteri oynamıştır. Parmaklıklar Ardında dizisinde (2007) Lara MutluYol Arkadaşım dizisinde (2008 – 2009) Sedef karakteri ile kameraların karşısına geçmiştir.

2012 yılında Köstebekgiller adlı çizgi filminde Pelin, 2015 yılında aynı çizgi filmin Köstebekgiller: Perili Orman, Köstebekgiller 2: Gölgenin Tılsımı adlı sinema filmlerinde Pelin’i canlandırmıştır.

Uzun süre dizilerden uzak kalarak sinema filmi sektöründe adını duyduğumuz Asena Keskinci, 2013 yılında gösterime giren Bir Aşk Hikayesi isimli filmde Ece, Arap Saçı (2018 – Damla), Ahlat Ağacı (Yasemin) filmlerinde oynamıştır.

Tanındığı Dizi Bez Bebek

Bir önceki yazımız olan Aynaz Deedra başlıklı makalemizde Aynaz Deedra, Aynaz Deedra kaç yaşında ve Aynaz Deedra kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.