Nur Fettahoğlu kimdir, aslen nereli, kaç yaşında

tarafından
17
Nur Fettahoğlu kimdir, aslen nereli, kaç yaşında
Nur Fettahoğlu kimdir

Nur Fettahoğlu kimdir

  • Ortalama Puan
    0.0

Nur Fettahoğlu kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, eski eşi kim, sevgilisi kim?

Nur Fettahoğlu eski eşi levent veziroğlu, Nur Fettahoğlu yaşı, Nur Fettahoğlu sevgilisi, Nur Fettahoğlu kimdir, Nur Fettahoğlu hamilemi, Nur Fettahoğlu necati şaşmaz gibi türkiye ve avrupa üzerinde bi hayli arama sonuçları ile karşı karşıyayız. Bu sebeble sizler için genel olarak Nur Fettahoğlu ile ilgili geniş çapli bir araştırma yaptık.

Nur Fettahoğlu, Aşk-ı Memnu, Muhteşem Yüzyıl gibi başarılı dizilerde canlandırdığı dikkat çekici karakterlerle dizi ve sinema oyuncuları arasında adını yetenekli oyuncular listesine yazdırdı. Nur Fettahoğlu’nun kariyeri ve özel yaşamı merak ediliyor.

Sosyal medya platformu Instagram’da ünlü işletmeci Umut Evirgen ile bir pozunu “Sen hep aşkkkk’la” açıklamasıyla paylaşan Nur Fettahoğlu, akıllara “İkili arasında yeni bir ilişki mi başladı” sorusunu getirdi. Umut Evirgen’in ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya‘yla birlikte olduğu biliniyordu. Gelen yorumların üzerine fotoğrafa açıklık getiren Nur Fettahoğlu, şu ifadeleri kullandı: “Umut benim can dostum. O hep aşkla yaşasın, huzurla.”

Nur Fettahoğlu kimdir

Karakterini, “Güçlü, savaşçı ve gerektiği yerde, gerektiği kadar inatçı” olarak tanımlayan Nur Fettahoğlu, 12 Kasım 1980 tarihinde Almanya’nın Duisburg kentinde dünyaya geldi.

Sinan ve Fatma Fettahoğlu çiftinin beş çocuğundan biri olan Nur Fettahoğlu, baba tarafından aslen Arnavut, anne tarafından ise Kosovalı’dır.

Ünlü oyuncu, çocuk yaştayken ailesiyle birlikte Rize’ye yerleşti.

1980 tarihinde doğan Nur Fettahoğlu, 2022 yılı itibarıyla 42 yaşında ve akrep burcu.

2008-2011 yılları arasında Murat Aysan ile, 2013-2021 yılları arasında Levent Veziroğlu ile evli kaldı.

Yetenekli oyuncu, ikinci evliliğinden 2015 yılında dünyaya gelen kızına ‘Elisa Güzin‘ adını verdi.

Nur Fettahoğlu 1.69 cm boyunda ve 54 kilo.

Sosyal paylaşım sitesi Instagram’da @eclipsnf, Twitter’da @N_Fettahoglu kullanıcı adıyla yer almaktadır.

Beşiktaş Lisesi’nden mezun oldu. Lisans eğitimini Haliç Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü’nde tamamladı. Çeşitli bankalarda görev aldıktan sonra Skytürk’te borsa spikerliği yaptı.

Nur Fettahoğlu ilk oyunculuk deneyimini Benden Baba Olmaz dizisinde rol alarak yaşadı. Ekranların unutulmaz dizisi Aşk-ı Memnu‘da hayat verdiği Peyker karakteriyle yıldızı parladı.

2011 yılında Kurtlar Vadisi Filistin filminde başrolde yer aldı.

2011-2014 yılları arasında Muhteşem Yüzyıl adlı dizide Mahidevran Sultan‘ı canlandırdı.

2021 yılında Star TV’de ekranlara gelen Kağıt Ev dizisinde Aylin Fırtına rolüyle boy gösterdi.

Nur Fettahoğlu kimdir

Bir önceki yazımız olan Havva Öğüt Kimdir? başlıklı makalemizde Havva Öğüt, Havva Öğüt Kim? ve Havva Öğüt Kimdir? hakkında bilgiler verilmektedir.