Aynaz Deedra

tarafından
6643
Aynaz Deedra
Puanla

Aynaz Deedra

  • Ortalama Puan
    10.0

Deedra Aynaz Özlen Özkaşıkçı Kimdir? Aynaz Deedra Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Evli Mi? Eşi Kimdir? Aynaz Özkaşıkçı’nın Boyu, Kilosu Kaç? İşte Detaylı Biyografisi Ve Kısaca Hakkında Bilgiler.

Kesişen Kültürler Programının Sunucusu Kimdir?

Deedra Aynaz Özlen Özkaşıkçı, yazar ve televizyon programı sunucusudur. 14 Temmuz tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Amerika’da bulunan Florida Merkez Üniversitesi‘nden mezun olmuştur. Bachelor of Science İşletme Yönetimi ile Pazarlama ve Psikolojide Çift Yandal alanlarında eğitimini tamamlamıştır. İngilizce ve Türkçe’yi anadili gibi akıcı seviyede konuşmaktadır.

beIN İZ kanalında Kesişen Kültürler adlı programın sunuculuğunu yapmaktadır. Deedra Aynaz Özlen Özkaşıkçı’nın çocukluğundan beri en sevdiği şey, yemek yapmak ve farklı coğrafyalara seyahat etmektir. Çeşitli dergi ve gazeteler için seyahat yazıları yazmaktadır. Spor ise hayatının en önemli olmazsa olmaz aktivelerinden birisidir.

Akere İç Giyim şirketinin kurucu ortağıdır. Farklı İtalyan markalarını Türkiye pazarına getirmiştir. Ankara’da bulunan Bilkent Üniversitesi’nde “Anglo Amerikan Kültürleri ve Örgütsel Davranış” dersi vermiştir. Bunların dışında bir çok sosyal sorumluluk projesinde ve bir çok pazarlama alanında aktif rol aldı.

Deedra Aynaz Özlen Özkaşıkçı Kaç Yaşında?

Başarılı yazar-sunucu Aynaz Özlen Özkaşıkçı’nın kaç yılında dünyaya geldiği bilgisine ulaşılamamıştır.

Deedra Aynaz Özlen Özkaşıkçı Evli Mi? Eşi Kimdir?

Kesişen Kültürler programının sunucusu Aynaz Deedra evli değildir. Sevgilisi var mı? yok mu? bu soruların yanıtını araştırmaya devam ediyoruz. En kısa sürede gelişme olduğu taktirde biyografisine eklenecektir.

Deedra Aynaz Özlen Özkaşıkçı’nın Boyu, Kilosu Kaç?

Kesişen Kültürler programının sunucusu Aynaz Özkaşıkçı’nın boyu 1.74 m, kilosu ise 62 kg olarak bilinmektedir.

Kitapları; İlk Isırıkta Aşk

Sosyal Medya Hesabı; @aynazoz

Bir önceki yazımız olan Asena Tuğal kimdir başlıklı makalemizde Asena Tuğal boyu, Asena Tuğal kimdir ve Asena Tuğal nereli hakkında bilgiler verilmektedir.