Özge Törer Kimdir

tarafından
22
Özge Törer Kimdir
özge törer kimdir

özge törer kimdir

  • Ortalama Puan
    0.0

Özge Törer kimdir, kaç yaşında, nereli, burc ne? Boyu, özge törer instagram, Özge törer sevgilisi, Özge Törer hangi dizilerde oynadı?

Özge Törer kimdir, Başarılı oyuncu hakkında bilmediklerniz veya öğrenmek istediklerinizi sizler için derledik.

2021 yılında verdiği bir röportajda, oyuncu olmasaydı iç mimar olmayı istediğini belirten Özge Törer, kişisel hayatıyla ilgili şunları söyledi: Mutluluktan ziyade huzura önem veren biriyim. Gönlümden geçen dileklerimin gerçekleşmesi, elde ettiğim başarılar ve aile kavramı beni en çok mutlu kılanlar. Ne yazık ki saygısızlık ve haksızlığa tahammülüm yok. Haset düşüncelerden, bencilce davranışlardan ve önyargıdan nefret ediyorum.

Klasik, yabancı, yerli müzik dinlemeyi seviyor. Tarihi ve felsefi kitaplar okuyor. Boş zamanlarında drama ve aksiyon diziler ve filmler izliyor.

Küçük yaşta tiyatro oyunculuğuna başlayan Özge Törer, üniversite eğitimini sahne sanatları bölümünde okudu. İlk kamera önü oyunculuk deneyimi olan ‘Kuruluş Osman’ dizisinde oynadığı ‘Rabia Bala Hatun’ karakteri için aylarca at binme, kılıç ve dövüş eğitimi aldı. İşte, Özge Törer biyografisi.

özge törer kimdir

Özge Törer 1998 doğumludur ve  21 yaşındadır. Yetenekli bir üniversite öğrencisi olan Özge Törer 2017 2018 eğitim öğretim yılında Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi sahne sanatları bölümünü kazanmıştır. Özge Törer şuanda üniversite 3. sınıf öğrencisidir. Girdiği Kuruluş Osman seçmelerinde yapımcı Mehmet Bozdağ’ı hem yeteneği hem de güzelliği ile büyülemeyi başarmıştır. Törer şu anda Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi Sahne Sanatları Bölümü’nde eğitimini sürdürmektedir.

1998 doğumlu olan Özge Törer, 2022 yılı itibarıyla 24 yaşındadır ve bekardır. Özge Törer 1.68 metre boyunda, 56 kilo ve koç burcudur.

İstanbul doğumlu olan Törer, ilk oyunculuk deneyimini Kuruluş Osman dizisi ile yaşamıştır. Şimdilerde, ATV ekranlarında yayınlanmakta olan Kuruluş Osman dizisinde Bala Hatun karakterine hayat veren Özge Törer, 1.68 metre boyunda, 56 kilo ve Koç burcudur.

Hangi Dizilerde OynadıÖzge Törer bu zamana kadar hiç bir dizi de ve sinema filminde rol almamıştır. ilk dizisi ve ekran deneyimi Diriliş Osman dizisi olacak bu dizide de Burak Özçivit ile partner olacak ve Malhun Hatun karakterine hayat verecektir.

Sosyal paylaşım sitesi Instagram’da @ozgeetoreroffical kullanıcı adıyla yer almaktadır.

özge törer

 

 

Bir önceki yazımız olan Nur Fettahoğlu kimdir, aslen nereli, kaç yaşında başlıklı makalemizde nur fettahoğlu, nur fettahoğlu dizileri ve nur fettahoğlu elisa güzin veziroğlu hakkında bilgiler verilmektedir.