Ceyda Dönmez Kimdir?

tarafından
1549
Ceyda Dönmez Kimdir?
Ceyda Dönmez Kimdir?

Ceyda Dönmez Kimdir?

  • Ortalama Puan
    0.0

Ceyda Dönmez Kimdir

Uzun yıllardır çeşitli spor programlarının sunuculuğunu yapan güzel ve sempatik sunucu Ceyda Dönmez kimdir, Ceyda Dönmez kaç yaşında, Ceyda Dönmez nereli, Ceyda Dönmez boyu kilosu kaç gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ceyda Dönmez Kimdir Biyografisi Hayatı Kaç Yaşında Nereli Boy Kilosu

Ceyda’nın doğum yeri olan Bursa’da 1986 yılında dünyaya gelmiştir. Ceyda’nın boy kilosu 1.66 uzunluğunda ve 55 kilodur. Ceyda Dönmez aslen nereli diye sorarsanız uzun süre Arnavut kökenli olan bir sunucudur. Ceyda Dönmez’in annesinin ismi Fatma, babasının ismi ise İsmet’tir. Ailesinin 3 kız çocuğundan biri olan güzel sunucunun 2 tane ablası vardır.

Üniversiteyi radyo televizyon bölümünde bitiren güzel sunucu. A Haber televizyonunda çeşitli bölümlerde görev almıştır. A Haber’den sonra kariyerini spor muhabirliği ile bir süre devam ettirmiş olan ceyda. Yaklaşık olarak 1 yıl boyunca Galatasaray Takımını takip eden muhabirlerden biri olmuştur.

Radyo Televizyon Bölümünden mezun olmuştur. Yapımcı olmak istediğini belirten Ceyda Dönmez uzun seneler A Haber program departmanında çalışmıştır. Bir yıl Galatasaray Takım muhabirliği yapmıştır. Ardından ekran önüne geçmiştir.

Aslen Kosova’lıdır, kendisini Arnavut kızı olarak tanımlamaktadır. Daha önce 24 Tv kanalındada çalışan Ceyda Dönmez günümüzde A Spor ekranlarında sunucu olarak yer almaktadır.

Kariyer

Ceyda Dönmez, Galatasaray muhabiri olarak çalıştıktan bir süre sonra ekranların karşısına sunucu olaral geçmiştir. Bir süre bu kanalda kariyerine devam eden Ceyda Dönmez, Spor Günlüğü, Gün Ortası ve Spor Gündem isimli programların sunuculuğunu yapmıştır. Dönmez, sunuculuğunu yaptığı programlarında Türkiye’nin ileri gelen yorumcularını konuk etmiş ve programın moderatörlüğünü üstlenmiştir.

Hangi Takımlı?

Ceyda Dönmez sıkça sorulan sorulardan biri de Dönmez’in hangi takımı tuttuğudur. Ceyda Dönmez, programlara konuk olarak aldığı saygın kişilerle futbol konularında tartışmakta ve konu ile ilgili görüşlerini sunmaya devam etmektedir. Dönmez’in, özellikle Galatasaray aleyhine tartışılan programlarda çoğu kez Galatasaray lehine görüş bildirdiği görülmüştür.

Objektif bir şekilde görüşlerini dile getiren ceyda. Galatasaray lehine yaptığı konuşmaları ve savunmaları ile Galatasaray taraftarı olduğunu belli etmiştir. Ceyda Dönmez’in net olarak Galatasaraylı olduğunu kanıtlayan herhangi bir açıklama veya belge yer almamaktadır.

Eşi Kimdir?

Hakkında en çok merak edilen ise ”Ceyda Dönmez’in eşi kimdir?” sorusu olmaktadır. Ceyda Dönmez, A Spor kanalında yazar ve sunucu olarak görev yapmakta olan Koray Baloğlu ile 29 Haziran 2019 tarihinde dünya evine girmiştir.

Eşinin futbola ilgili olması ve bu iş üzerine bir meslek sahibi olmasını çok seven Dönmez, eşiyle sık sık stada gittiğini ve maçların heyecanını beraber yaşamanın çok güzel olduğunu söylemektedir. Koray Baloğlu’nu sık sık A Spor ekranlarında görmesek te Spor Günlüğü gibi programların sunuculuğunu yapmaya devam etmektedir. Eşiyle beraber sabah programları da sunmaktadır.

İnstagram hesabı : İnstagram

Spor yorumcuları karşısındaki duruşu, objektif oluşu ve futbola farklı bakış açısıyla yaklaşımı ile dikkatleri üzerine çeken isim bir çok kişi tarafından beğenilerek izlenmektedir. Bir çok isimle bilikte spor kanalında izleyicilerle buluşmaktadır. Son dönemlerde transfer haberlerini ve gün ortası programını sunmaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Semiha Şahin Kimdir başlıklı makalemizde Semiha Şahin, Semiha Şahin hangi kanal ve Semiha Şahin kaç yaşında hakkında bilgiler verilmektedir.