Şule Aydın Kimdir?

tarafından
4052
Şule Aydın Kimdir?

Şule Aydın kimdir? Türkiye medyasında özellikle siyasi hayatta muhalefet tarafında olan ve yanlı yazılar ve sunumlar yapan Türk gazeteci ve yazardır.

Şule Aydın ve Turizm

Şule Aydın gazeteci ve yazar kimliği ile bilinir olsa da turizm alanında özellikle çok fazla başarılı yazılara imza atmıştır ve çok fazla turizm hakkında kitabı bulunmaktadır. Bunlar;

  • Kriz ve Stres Yönetimi
  • Turizmde Güncel Konu ve Eğilimler

Bu kitapları turizm alanında oldukça ses getiren başarılı yazar günümüzde hala turizm konusunda eserler çıkarmaya devam etmiştir. Turizm eserleriyle oldukça başarılı çıkışlar yapan sunucu iktidara yönelik sivri dilini hep kullanır.

Şule Aydın ve Halk Tv

Şule Aydın bu kanalda çalışan gazeteci yazar ve sunucudur. Uzun süre bu kanalda çalışan Şule Aydın bir süre bu kanaldan ayrılmıştır ve sunmuş olduğu ana haber programına geri dönmüştür. Tabi ki bu ayrılık ve geri dönüş olayları medyada oldukça ses getirmiştir.

2020 yılının Ekim ayında bu kanaldan ayrılan başarılı sunucu geçtiğimiz günlerde tekrar bu kanalda sunuculuğa başlamıştır. Bu kanala başlaması ve ayrılması daha sonra tekrar dönmesi hemen hemen medyada oldukça gündem olmuştur ve söylemleri ile yerine gelen sunucuyu bile tatlı bir dille eleştirmeyi başarmıştır.

Bu kanalın izleyicileri tarafından oldukça sevilen Şule Aydın ayrıca muhalefet partisi liderinin de toplantılarında ve söylemlerinde yer almıştır. Muhalefet cephesi tarafından oldukça sevilen Şule Aydın yazılarına ve sunumlarına her alanda devam etmektedir.

Şule Aydın Kimdir?

Şule Aydın Kimdir?

Şule Aydın ve Youtube

Şule Aydın sosyal medya platformlarını ve Youtube kanalını oldukça aktif bir şekilde kullanmaktadır ve kanalında 80 bine yakın takipçisi vardır ayrıca bu kanalında kendine has olan cümleleri ve yazıları bulunmaktadır. Bu kanalında çok fazla videoları olan Şule Aydın kanalının gündemini her zaman çok sıcak tutmayı başarmıştır.

Şule Aydın ve Twitter

Şule Aydın bu platformu da oldukça aktif kullanan yazar ve sunuculardan birisidir ve bu platformda yaklaşık 50 bin civarında takipçisi bulunmaktadır. İktidara yönelik ters yazılarıyla her zaman gündem olan Şule Aydın çok fazla yazılar yazıp göndermeler yapmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Pelin Çift Kimdir? başlıklı makalemizde Pelin Çift, Pelin Çift Kim? ve Pelin Çift Kimdir? hakkında bilgiler verilmektedir.