Koray Baloğlu Kimdir

tarafından
3648
Koray Baloğlu Kimdir
Koray Baloğlu Kimdir

Koray Baloğlu Kimdir

  • Ortalama Puan
    0.0

Koray Baloğlu Kimdir?

Koray Baloğlu kimdir? A Spor kanalında sık sık ekranlara çıkan Koray Baloğlu kaç yaşında? Nereli? Eşi kimdir? Boyu, kilosu kaç? Hangi takımı tutuyor? Hangi takımlı? İşte Koray Baloğlu’nun biyografisi ve kısaca hayatı!

Doğum Yılı : 1983

Doğum Yeri : Antalya

Eğitim : Trakya Üniversi radyo tv

Spor gündeminden başlıklar, uzman görüşleri, canlı telefon bağlantıları, gazete manşetleri ve özel röportajlar gazeteci Koray Baloğlu’nun sunumuyla Spor Trafiği’nde konuşuluyor. Dinleyicilerin soru ve görüşleri canlı yayında Spor Trafiği’nde değerlendiriliyor.

Koray Baloğlu Kimdir

Koray Baloğlu’nun hazırlayıp, sunduğu “Spor Trafiği” hafta içi her sabah 07.00-10.0

0 arasında canlı yayınla A Spor Radyo’da..

Koray Baloğlu’nun sosyal medya hesapları üzerinden programa katılıp soru ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesapları:

Koray Baloğlu İnstagram

Koray Baloğlu Twitter

Koray Baloğlu, 1983 yılında İstanbul’da doğdu. Daha önce profesyonel olarak futbol oynamamıştır. 36 yaşındaki Koray Baloğlu, A Spor kanalında spor haberleri editörü, yazar ve spor yorumcusu olarak görev yapmaktadır. Fanatik bir Galatasaray taraftarıdır. Eşi ise sık sık A Spor kanalında sunuculuk yapmakta olan Ceyda Dönmez hanımefendidir.

Eşi Kimdir? Kiminle Evli?

Ceyda Dönmez kimdir? A Spor kanalında sunucu olarak izleyenlerin karşısına çıkan sunucu Ceyda Dönmez kaç yaşında? Nereli? Boyu, kilosu kaç? Evli mi? Eşi kimdir? İşte kısaca hayatı ve biyografisi!

Ceyda Dönmez, 2 Eylül 1986 yılında Bursa‘da doğdu. Baba tarafından Arnavut kökenli olan güzel sunucu, Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü mezunudur. İstanbul’da ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini tamamlamıştır. Erkek kardeşi yada abisi olmayan Dönmez, 3 kız kardeşten en küçüğüdür. Babasıyla küçükken sık sık maçlara gitmiş ve futbola merak sarmıştır. İlgi duyduğu alan üzerine yoğunlaşarak kısa sürede alanında profesyonel olmuştur.

 

Bir önceki yazımız olan Ceyda Dönmez Kimdir? başlıklı makalemizde Ceyda Dönmez, Ceyda Dönmez eşi ve Ceyda Dönmez kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.