Havva Öztel Kimdir

tarafından
428
Havva Öztel Kimdir
Havva Öztel Kimdir

Havva Öztel Kimdir

  • Ortalama Puan
    0.0

Havva Öztel Kimdir, Nerelidir? Ne iş Yapar? Kaç yaşındadır?

Aleyna Tilki’nin annesi olan Havva Öztel Kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? İşte tüm detaylar. Şarkıcı Aleyna Tilki’nin annesi olan Havva Öztel, 1978 yılında dünyaya geldi. Aslen Trabzonlu olan Havva Öztel, kızı Aleyna Tilki gibi sıklıkla magazin haberlerinde ilgi odağı olmaktadır.

Havva Öztel Kimdir

Mehmet Tilki’den boşanan Öztel’in bu evliliğinden Aleyna ve Ayça isimli ikı kız çocuğu bulunuyor. Daha önceleri bir okulda müdür yardımcılığı yapan Havva Öztel, Aleyna Tilki’nin ünlenmesi sonrasında Hanımağa Kız Öğrenci Yurdu’nu kurarak buranın işletmeciliğini yapmaya başladı. Ayrıca Öztel bir de spor markası kurdu.

Fotoğrafları ve hakkında çıkan haberlerle sürekli gündeme gelen Öztel, genç görünümü ile sosyal medyanında ilgi odağı oluyor. Öztel bu durumla ilgili yaptığı paylaşımda “”Benim popüler bir kızım var. Dolayısıyla ailesi olarak biz de popüler oluyoruz.” ifadelerini kullanmıştı.

Çocukları: Aleyna Tilki, Ayça Tilki

Öztel’in Sosyal medya hesabınıda sizler için bulduk

intagram adresi : Link

Twitter adresi : Link

Facebook adresi : Link

Sizler için Özel resimlerini galeriledik.

Havva Öztel Kimdir

Havva Öztel Kimdir

Havva Öztel Kimdir

Havva Öztel Kimdir

Aleyna Tilkinin Annesi Havva Öztel Kimdir

Havva Öztel Kızı

Havva Öztel sevgilisi

Havva Öztel işi

Havva Öztel Nereli

Havva Öztel yaşı

Havva Öztel Kim

 

Bir önceki yazımız olan Azad Yılmaz Kimdir ? başlıklı makalemizde Azad Yılmaz, Azad Yılmaz kaç yaşında ve Azad Yılmaz kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.