Raşit Emir Süer Kimdir

tarafından
9181
Raşit Emir Süer Kimdir
Raşit Emir Süer

Raşit Emir Süer

  • Ortalama Puan
    0.0

Raşit Emir Süer Kimdir? Aslen Nereli?

Baba tarafından aslen Ordu’ludur. Babası Ordu’lu iş adamı Tayfur Süer’dir. Raşit Emir Süer Paket Taksi kurucusu olarak 2021 yılının genç girişimci ödülünü almıştır.

Doğum Yeri : Ordu

Doğum Tarihi : 1984

Boy : 182

İş: Paket Taksi (Kurucu)

Eşi : —

Çocukları : —-

Paket Taxi 2015 yılında kurulmuştur. Restaurant ve marketlere kurye hizmeti sağlayan ve kurulduğu günden bugüne kadar hızla büyümeye devam eden bir lojistik şirketi’dir. 2019 senesinde Migros ile yatırım anlaşması yapan Paket Taxi’nin günümüzde %60’ı Migros’a aittir. Başarılı girişim sonrası Raşit Emir Süer, 2021 Ocak ayında 2020 yılının en iyi lojistik girişimi ödülünü almıştır. Ödülü Türkiye Kristal Küre Ödülleri sahnesinde kendisine takdim edilmiştir.

Kristal Küre ödülü alan Emir Süer’in Paket Taksi’de günümüz itibariyle, 2000 bin motor, 550 araç ve 3000 bin çalışanı bulunduğu belirtiliyor. 300 firma ve Migros, Makro sanal marketin Türkiye genelinde dağıtımı yapılmaktadır.

Bir instagram paylaşımında şu ifadelere yer vermiştir. “Paket Taxi’yi kurarken paket taşıyacağımızı sanıyorduk, binlerce kalp taşıyoruz.”

Resmi instagram hesabını @rasitemirsuer

Raşit Emir Süer (@RasitEmirSuer) / Twitter

Migros ile birlikte üst düzey yöneticilerden oluşan bir grup yatırıma dahil oldu

Uzun zamandır Paket Taxi ile Migros arasında bir yatırım anlaşması yapılacağı ile ilgili duyumlar alıyorduk.  Aldığımız bilgilere göre Paket Taxi, Migros ve Boğaziçi Üniversitesi mezunlarından oluşan üst düzey yöneticilerden yatırım aldı.

Migros’un Paket Taxi’ye yatırım yapmasının pek sürpriz olmadığını da ekleyelim. Geçtiğimiz Şubat ayında Migros Hemen platformu ile karşımıza çıkan Migros, servisinin kurye tarafında Paket Taxi ile çalışıyordu. Yatırım olarak Paket Taxi’nin. Yüzde 25’i Migros’a. Yüzde 35’i ise diğer yatırımcılara nakledildi. Toplamda Paket Taxi’nin yüzde 60’ı satılmış oldu.

Raşit Emir Süer ve Serkan Can yönetici pozisyonunda görevlerine devam edecek

Yapılan yatırımın ardında Paket Taxi’nin kurucuları konumunda olan Raşit Emir Süer ve Serkan Can‘nın yönetici pozisyonunda devam edeceklerini de ekleyelim. Söz konusu yatırım ile ilgili gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Son olarak Paket Taxi’nin kısa zaman önce 8 yeni ilde hizmet vermeye başladığını da belirtelim. Bu şehirler arasında. Muğla, Kayseri, Gaziantep, Edirne, Kars, Ordu ve Giresun bulunuyor. Antalya ve İzmir şehirlerinde ise bir ay sonra hizmet vermeye başlanacak.

Bir önceki yazımız olan Azad Yılmaz Kimdir ? başlıklı makalemizde Azad Yılmaz, Azad Yılmaz kaç yaşında ve Azad Yılmaz kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.