Zeynep Koçak kimdir

tarafından
394
Zeynep Koçak kimdir
Zeynep Koçak kimdir

Zeynep Koçak kimdir, Sevgilisi kim?

  • Ortalama Puan
    0.0

Zeynep Koçak Kimdir, Nerelidir, Nerede Doğdu? Kaç yaşındadır?

Zeynep Koçak, 27 Ağustos 1983 tarihinde Ankara‘da doğmuştur. Aslen Konya’lıdır. Ankara Ted Koonra Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. Üniversite eğitimi sırasında klip ve kısa film yönetmenliği yaptı.

Doğum tarihi: 27 Ağustos 1983 

Doğum Yeri : Ankara

TV şovları: Çok Güzel Hareketler Bunlar
Ebeveynleri: Coşkun Koçak, Güner Koçak

Zeynep Koçak, 2008 yılında Oğuzhan Koç ile birlikte sevgili olurlar. Sekiz senelik beraberliğini 2015 yılında sonlandırmıştır.

BKM oyuncusu Zeynep Koçak Kimdir

Zeynep Koçak, 27 Ağustos 1983 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Aslen Konya’lıdır. Ankara Ted Kolejinden mezun olduktan sonra. Ara vermeden Çankaya ÜniversitesiHukuk Fakültesini bitirdi. Üniversite eğitimi sırasında klip ve kısa film yönetmenliği yaptı.
2007- 2008 yıllarında Digital Film Academy’de oyunculuk dersleri aldı.
Kendisinin yazıp yönettiği ‘Müdahale’ isimi kısa film birçok ünlü festivale katılmış ve ödül almıştır.
Yılmaz Erdoğan’ın kurduğu BKM Mutfak ekibine katılarak onlarla birlikte sahneye çıkmaktadır. Özel günlerde skeçler yazıp oynadı. 2009yılında Neşeli Hayat ve 2008 yılında “Çok Filim Hareketler Bunlar” adlı filmlerde oynadı. Beyazıt Öztürk’ün yaptığı Beyaz Show’da 2013 yılında Kelebeğin Mağdurları adlı skeçte oynadı.
Vodafone reklamlarını yazdı ve oynadı. Oğuzhan Koç ile birlikte hazırladığı film müziği ile. Kral TV Video Müzik Ödülü’ne layık görüldü.

Sosyal medyasi : İNSTAGRAM

Oğuzhan Koç ve Zeynep Koçak Sevgilimi?

Zeynep Koçak, 2008 yılından beri Oğuzhan Koç ile birlikte olduktan sonra 8 senelik beraberliğin ardından 2015 yılında ayrıldılar.
2016 yılında Zeynep Koçak, İbrahim Büyükak ile birlikte senaryosunu yazdığı “Küçük Esnaf” adlı filmde İbrahim Büyükak ve Zeynep Koçak’la birlikte Gupse Özay, Cezmi Baskın ve Cengiz Bozkurt da filmin başrol oyuncuları arasındadır.
Ödülleri :
2007 – Bursa İpek Yolu Film Festivali, Jüri Özel Ödülü (Müdahale)
Filmleri ve Dizileri :
Senaryo :
2016 – Küçük Esnaf (Sinema Filmi)
2015 – TikTak (kısa animasyon filmi)
2008 – 2010 – Çok Güzel Hareketler Bunlar (TV Dizisi)
Oyuncu :
2016 – Küçük Esnaf (Sinema Filmi)
2009 – Neşeli Hayat (Sinema Filmi)
2008 – 2010- Çok Güzel Hareketler Bunlar (Zeynep) (TV Dizisi)
2007 – Müdahale (Kısa film) ( yönetmen, senaryo).

Zeynep Koçak kimdir, ile alakalı sizler için nereli olduğunu. Yaşını, Sevgilisi gibi tüm sorulara cevap bulmaya çalıştık.

 Zeynep Koçak’ın son hali sosyal medyayı yaktı geçti!

Geçtiğimiz günlerde 20’li yaşlarından kareleri paylaşan Zeynep Koçak’ın değişimine “Bu kadar da olmaz”, “Bu nasıl değişim?” yorumları yağdı.

 

Bir önceki yazımız olan Deniz Işın Kimdir başlıklı makalemizde Deniz Işın, Deniz Işın Kimdir ve Deniz Işın nereli hakkında bilgiler verilmektedir.