Dilara Arıkanlı Kimdir?

tarafından
1269
Dilara Arıkanlı Kimdir?
Dilara Arıkanlı Kimdir

Dilara Arıkanlı kimdir? Sosyal medya fenomeni (Aşkolog) Dilara Arıkanlı kaç yaşında? Sosyal medyada yaptğı paylaşımlarla adından söz ettiren Dilara Arıkanlı'nın kim olduğu ve nereli olduğu merak ediliyor. Kadın erkek ilişkilerine dair espirili açıklamaları ile tanınan (Aşkolog) Dilara Arıkanlı'nın Instagram'da 1 milyondan fazla takipçisi bulunuyor. YouTube kanalını da etkin kullanan Dilara Arıkanlı son günlerin en dikkat çeken fenomenleri arasında yer alıyor.

  • Ortalama Puan
    0.0

DİLARA ARIKANLI KİMDİR? NERELİDİR? KAÇ YAŞINDA, EVLİMİ, SEVGİLİSİ, AŞOLOG DİLARA ARIKAN

Dilara Arıkanlı kimdir? Sosyal medya fenomeni (Aşkolog) Dilara Arıkanlı kaç yaşında? Sosyal medyada yaptğı paylaşımlarla adından söz ettiren Dilara Arıkanlı’nın kim olduğu ve nereli olduğu merak ediliyor. Kadın erkek ilişkilerine dair espirili açıklamaları ile tanınan (Aşkolog) Dilara Arıkanlı’nın Instagram’da 1 milyondan fazla takipçisi bulunuyor. YouTube kanalını da etkin kullanan Dilara Arıkanlı son günlerin en dikkat çeken fenomenleri arasında yer alıyor.

Dilara Arıkanlı kimdir? Sosyal medya fenomeni (Aşkolog) Dilara Arıkanlı nereli kaç yaşında? Instagram’da paylaştığı espirili videolar ve içeriklerle kadın erkek ilişkilerine dair farklı içerikler üreten Dilara Arakınlı’nın kim olduğu internette araştırılıyor. İşte Dilara Arıkanlı’nın hayatı ve biyografisi…

1997 yılında Ankara’da dünyaya gelen ve aslen Kastamonulu olan Dilara Arıkanlı, sosyal medya fenomenidir. Youtube’da kendi adında bir kanalı bulunmaktadır. Kırıkkale Üniversitesi Tarih bölümünden mezun olan Dilara Arıkanlı, Instagram hesabından yaptığı soru cevap etkinlikleriyle tanındı. Takipçilerinin absürt sorularını esprili bir dille yanıtlayan Arıkanlı; Ali Biçim ve Mesut Can Tomay’ın kanalına da konuk olmuştu.
Sosyal medya hesabından takipçilerine verdiği aşk tavsiyeleriyle ünlenen Dilara Arıkanlı’nın estetiksiz hali ortaya çıktı. ”Kurt bakışlım” sözüyle tanınan fenomenin eski halini görenler, şoke oldu.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla ve takipçilerine verdiği ilişki tavsiyeleriyle dikkatleri üzerine çeken Dilara Arıkanlı, kendini ‘Aşkolog’ olarak tanıtıyor. İlk olarak Twitter hesabından yaptığı komik paylaşımlarla belirli bir takipçi kitlesi elde eden Aşkolog Dilara Arıkanlı, ardından Instagram’da fenomen olmayı başardı. Geçtiğimiz haftalarda Zuhal Topal’la Yemekteyiz programına da katılan fenomen Dilara Arıkanlı’nın estetiksiz hali, sosyal medyada gündem oldu.

ESTETİKSİZ HALİ ORTAYA ÇIKTI

Ünlü isimlerin estetiksiz görüntülerini yayınlayan bir ifşa sayfası, fenomen Dilara Arıkan’lının da eski halini paylaştı. ”Kurt bakışlım” sözüyle geniş kitlelerce tanınan Dilara Arıkanlı’nın değişimi, takipçilerini şaşkına çevirdi.

”BU ESTETİK DEĞİL RESMEN YÜZ NAKLİ”

Fenomenin eski halini gören takipçileri, tanımakta zorlanırken, ”Hangi doktor yaptıysa bravo! İşçilik epey sağlam”, ”Orijinal kalanlara selam olsun! Türümüzün son örneği olduk resmen”, ”Bu estetik değil yalnız resmen yüz nakli”, ”Güzel değilim demeyin kızlar, sadece paranız yok” gibi yorumlarda bulundu.

Instagram’da dilaraarikanli1 adını kullanan genç fenomenin takipçisi günden güne artıyor.

Dilara Arıkanlı Kimdir

 

Bir önceki yazımız olan Stephanie Matto Kimdir başlıklı makalemizde Gazını kavanozlayıp, Gazını kavanozlayıp satan ünlü ve Stephanie Matto hakkında bilgiler verilmektedir.