Stephanie Matto Kimdir

tarafından
355
Stephanie Matto Kimdir

Stephanie Matto Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında? Ne iş yapıyor

147 bin sterlin  Kazandıktan Sonra FART İşinden Emekli Olan Kadın Stephanie Matto Kimdir?

Gazını kavanozlayıp satarken canından oluyordu! Yeni mesleği de bir önceki kadar ilginç.

Stephanie Matto, 90 Day Fiancé’deki görevinden sonra ün kazandı. Gösteri, uzun mesafeli kız arkadaşı Erika ile katılmasına tanık oldu. İlişki uzun sürmemiş olabilir, ancak şöhret kesinlikle sürdü! Reality TV yıldızı, osuruklarını bir kavanozda satma işine başladı ve kısa bir süre içinde 200 bin doların üzerinde para kazandı. Tüm ayrıntılar için aşağıya kaydırın.

Kendisinin dediği gibi ‘osuruk girişimcisi’, tüm işin resme nasıl gireceğini dikte etti. Buzzfeed ile yaptığı röportajda Stephanie, insanların sık sık ondan kişisel iç çamaşırını, saçını, banyo suyunu ve diğer eşyalarını satmasını istediğini açıkladı. Bu yüzden onun yerine osuruklarını satmak gibi ilginç bir fikir buldu.

Stephanie Matto osuruk işine Aralık 2021 civarında başladı. Osuruklarını bir kavanozda olası alıcılara 1000 dolara kadar satacaktı. İş, ona sadece muazzam bir ilgi odağı vermekle kalmadı, aynı zamanda ondan 200 bin dolarlık devasa bir para da bastı. INR’ye çevrildiğinde, bu yaklaşık 1,48 milyon olacaktır. Bu inanılmaz, değil mi? Ama oldu!

Bir önceki yazımız olan Morena Taraku Kimdir başlıklı makalemizde berdan mardini ve Morena Taraku, Morena Taraku ve Morena Taraku kaç yaşında hakkında bilgiler verilmektedir.