Bora Edin kimdir ?

tarafından
226
Bora Edin kimdir ?
Bora Edin kimdir?

Bora Edin kimdir?

  • Ortalama Puan
    0.0

Bora Edin kimdir? Bora Edin Eşi Kimdir? Hülya Çoban Kimdir? Hülya Edin Kimdir?

Bora Edin kimdir, 23 Mart 1984 tarihinde dünyaya geldi. Bora edin’in eşi kimdir ? Hülya çobandır. Bora Edin 7 yaşına kadar İsviçre’de yaşamını sürdürdü ancak lise eğitimi için Malta’ya gitti. Burada Hibernians futbol takımında oynadı. İki yıl sonra Türkiye’ye dönüş yapan Bora Edin, Yeditepe Üniversitesi Endüstriyel Tasarım bölümünden mezun oldu. Üniversite yıllarında sporla aktif olarak ilgilendi ve okulun futbol takımında kaptanlık yaptı. Dünyanın 47 ülkesindeki üniversitelerin katılım sağlandığı Salon Futbol Turnuvası’nda şampiyon elde ettiler. Profesyonel altyapılarda ve amatör kulüplerde lisanlı olarak futbol oynadı. Futbola ek olarak pinpon, tenis, yüzme, badminton gibi pek çok sporla uğraşan Bora Edin, bir süredir CrossFit eğitmenliği yapıyor.

"<yoastmark

Bora Edin Ne İş Yapıyor?

Bora Edin pek çok farklı spor dalı ile uğraşıyor. Bora Edin’in bir dönem CrossFit eğitmenliği yaptığı biliniyor. Yeditepe Üniversitesi Endüstriyel Tasarım bölümü mezunu olan Bora Edin genelde spor alanında Fitness ağırlıklı işler yapıyor.

Bora Edin Survivor’da Kaçıncı Oldu?

Daha önce 2019 Survivor Türkiye-Yunanistan formatında yarışan Bora Edin, adını bu yarışma sayesinde duyurdu. Son günlerde adı Survivor All Star’a dâhil olma haberleri ile anılan Bora Edin’in daha önce 2019 Survivor’da kaçıncı olduğu merak ediliyor. Bora Edin’in 2019 Survivor’da final öncesi elenen son isim olduğu biliniyor.

Bora Edin Evli Mi?

Bora Edin’in yarışmacı kimliği dışında özel hayatı da merak konusu oldu. Bora Edin’in evli olup olmadığı hakkında en çok merak edilen sorulardan biri olmuş durumda. Bora Edin’in evli ve bir çocuk babası olduğu biliniyor. Bora Edin’in eşinin adının Hülya Çoban Edin olduğu ortaya çıktı.

Bora Edin Eşi Kimdir? 

hülya edin kimdir

hülya edin kimdir

Özel hayatı merak konusu haline gelen Bora Edin’in eşinin kim olduğu da merak konusu olmuş durumda. Bora Edin’in eşinin Hülya Çoban Edin olduğu biliniyor. Hülya Çoban Edin hakkında merak edilen birçok bilgi bulunsa da kendisi hakkında internet platformları üzerinde net bilgiler yer almıyor.

Bora Edin Çocuğu Kimdir?

Bora Edin’in Hülya Çoban Edin ile olan evliliğinden bir de çocuğu olduğu biliniyor. Hülya Çoban Edin ile mutlu bir evlilik sürdüren Bora Edin’in daha önce bir bebek kaybettiği ortaya çıktı. Ancak Bora Edin ve Hülya Çoban Edin’in daha sonra bir erkek çocuklarının dünyaya geldiği biliniyor. Boranın şimdilerde bir erkek çocuğu bulunuyor.

Bora Edin Nereli?

Bora Edin 23 Mart 1984 tarihinde dünyaya geldiği biliniyor. Doğum yeri ve nereli olduğu tam olarak bilinmeyen Bora Edin, 7 yaşına kadar yaşamını İsviçre’de sürdürdü. Daha sonra Türkiye’ye dönen Bora Edin yaşamının birçoğunu yurt dışında geçirdi. Bora Edin, şimdilerde aktif iş ve sosyal yaşantısını İstanbul’da sürdürüyor.

Hülya edin kimdir

 

Bir önceki yazımız olan Ahmet Bilgin Kimdir? başlıklı makalemizde Ahmet Bilgin, Ahmet Bilgin işi ve Ahmet Bilgin kaç yaşında hakkında bilgiler verilmektedir.