Zeki Uzundurukan

tarafından
7254
Zeki Uzundurukan

Zeki Uzundurukan Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Evli Mi? Eşi Kimdir?

Zeki Uzundurukan’in Boyu, Kilosu Kaç? İşte Detaylı Biyografisi Ve Kısaca Hakkında Bilgiler.

Zeki Uzundurukan katılmış olduğu televizyon programlarında futbol ve transferler ile alakalı yapmış olduğu açıklamalar ile sık sık gündeme gelmektedir. Hakkında ise aslen nereli? Kaç yaşında? Kimdir? Gibi pek çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Resmi twitter hesabında doğum tarihi ile alakalı bilgiyi 25 Mayıs olarak aktarmış ancak doğum yılı ve kaç yaşında olduğu bilgisine henüz ulaşılamamıştır. Burcu ise ikizler’dir. Bir dönem Sabah gazetesi bünyesinde Sabah gazetesinde köşe yazarlığı yapan Uzundurukan çağımızda ise Fotomaç Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni olarak gazetecilik hayatını devam ettirmektedir. Ayrıca A Spor ekranlarında ise spor yorumcusu olarak çalışmalarını devam ettirmektedir. Transfer Raporu isimli programda ise Emre Bol ve Serdar Sarıdağ ile beraber yorumlarıyla dikkat çekmektedir.

Günümüzde yaşantısını İstanbul’da devam ettirmekte, baba tarafından aslen Trabzon Beşikdüzü nüfusuna kayıtlıdır.

Zeki Uzundurukan hangi takımlı;
Özellikle futbol severler tarafından hakkında en fazla merak edilen soruların başında hangi takımı tuttuğu yönündedir. Takımlar hakkında yapmış olduğu pek çok açıklama neticesinde ekran severlerin bir bölümü tarafından Galatasaray’ı tuttuğu yönünde bilgiler aktarılmaktadır. Ancak memleketi olması nedeni ile de pek çok futbol severin Trabzonspor’u tuttuğu belirtilmektedir. Ancak kendi dilinden bu konu ile alakalı net bir açıklama gelmemiştir.

Resmi sosyal ağ hesaplarını aktif bir biçimde kullanan başarılı gazeteci yazar Uzundurukan’ın twitter hesabında ki takipçi sayısı 128,4 B. Bu sayı fotoğrafı instagram hesabında ise 28bin civarındadır. Evli mi? Medeni durumu nedir? Eğitimi vb. Gibi diğer bilgileri de araştırılmaktadır.

Sosyal medya hesabı ise : Link

Bir önceki yazımız olan Nermin Gül başlıklı makalemizde Nermin Gül, Nermin Gül kaç yaşında ve Nermin Gül kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.