Çağrı Atakan

tarafından
336
Çağrı Atakan
GM Uckan Teması

GM Uckan teması google materyal tasarım standartlarında tasarlanan bir wordpress temasıdır.

  • Ortalama Puan
    10.0

Çağrı Atakan Kimdir? Nereli ve Kaç yaşında?

Acun Medya kanalı olan Tv8 ekranlarında 9 Ocak Cumartesi günü başlayan Survivor 2021’in yarışmacıları merak ediliyor. Bu oyunculardan birisi de ünlüler takımında yer alan Çağrı Atakan! Onu Çukur dizisindeki ” Ekmek Reis ” karakteri ile tanıyoruz. Peki,


Çağrı Atakan, Survivor’a katılacağını ‘Yakında Survivor’a gidiyorum, Ünlüler takımında yarışacağım, takım arkadaşlarımla tanıştım hepsi çok iyi insanlar. Kendimi açlığa alıştırmaya çalışmaktayım, sporla aram zaten iyi idmanlıyım. 10 senedir yarışmayı televizyondan ilgi ile izliyordum. 1-2 dinlenmeye çekildim, moral motivasyon olarak kendimi hazırlıyorum” sözleriyle duyurmuştu.
Çocukluğundan bu yana basketbol oynadığını dile getiren Çağrı Atakan, eskiden milli takımda da forma giydiğini söylemiştir. ‘Oturduğum mahallede takılmayı seviyorum’ diyen Çağrı Atakan, boks ile de yakından ilgili olduğunu belirtiyor. Sporu yaşamının merkezine koyan Survivor Çağrı, sporun her türlüsünü sevdiğini de sözlerine ekliyor.

Survivor Çağrı kimdir?

Doğum Tarihi 1981 senesinde Ankara’da dünyaya geldi. Eğitim Alanı Bilkent Üniversitesinde lisans eğitimini tamamladı.

Şahin Tepesi dizisinde oynadı. Çukur dizisinde Remzi karakteri ile ekranlarda yer aldı. Eğitim hayatına İstanbul’da başladı. 2007 senesinde ilk defa “Arka Sıradakiler” dizisinde rol aldı. Oyunculuğa Mola veren Sanatcı. Tiyatro ile ilgilendi. Çağrı 2017 senesinde “Çukur” dizisinde “Remzi” karakteri ile en büyük çıkışı yaptı. 2018 senesinde “Şahin Tepesi” dizisinde “Yılmaz” karakterine hayat verdi.

Çağrı çağımızda yaşamını İstanbul’da devam ettirmektedir. Dizi, sinema ve tiyatro çalışmalarını ise sürdürmeye devam etmektedir. Çağrı, bu sene Survivor 2021 yarışmasında yer alacak ve ünlüler takımında yarışacak olan isimler arasında yer almakta.

OYNADIĞI DİZİLER

2018 – Şahin Tepesi (Yılmaz)

2017 – Çukur (Remzi)

2007 – Arka Sıradakiler

Sosyal Medya Hesabı olan : Link

Bir önceki yazımız olan Burak Topaloğlu başlıklı makalemizde Burak Topaloğlu, Burak Topaloğlu eşi ve Burak Topaloğlu kaç yaşında hakkında bilgiler verilmektedir.