Ünal PALA Kimdir ?

tarafından
111
Ünal PALA Kimdir ?

Ünal Pala kimdir ? Ünal Pala ne iş yapar ?

Uzaltaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala kimdir? OPET’in kurucusu Fikret Öztürk ile Ankara’da Ankara Sky Tower projesine başlayan Uzaltaş’ın patronu Ünal Pala kimdir? İşte Ünal Pala biyografisi, özgeçmişi…

ÜNAL PALA KİMDİR ?

Ünal Pala, 27 Aralık 1970’te Ankara’da doğdu. İnşaat ve akaryakıt istasyonu işletmeciliği alanlarında faaliyet gösteren Uzaltaş AŞ’nin yönetim kurulu başkanıdır. Ünal Pala aynı zamanda  OP Grup Yönetim Kurulu Başkanıdır.

Ünal Pala Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Denetleme Kurulu Başkanılığı da yapmıştı.

Şimdi de OPET’in sahibi Öztürkler Grup ve Canpa ile birlikte  Ankara  iş dünyasına yeni bir soluk getirecek “Ankara Sky Tower” iş merkezi projesine başlayan Ünal Pala, sektöre ve ekonomiye dair nokta atışı yapan gözlemleriyle de Ankara’da sözü geçen isimlerin başında geliyor.

Ünal Pala ve eşi Evrim Pala yaşamını yitirdi Bodrum’da hayatını kaybetti.

Ünal Pala neden hayatını kaybetti?

Muğla’nın Bodrum ilçesinde sürat teknesinin kayalıklara çarpması sonucu hayatını kaybeden iş insanı Ünal Pala ve eşi Evrim Pala’nın cenazeleri defnedildi. Kaza sırasında teknede olan ve ölümden dönen kızları Mina da cenaze törenine katıldı.

Bir önceki yazımız olan Azad Yılmaz Kimdir ? başlıklı makalemizde Azad Yılmaz, Azad Yılmaz kaç yaşında ve Azad Yılmaz kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.