Tuğçe Kandemir Kimdir?

tarafından
305
Tuğçe Kandemir Kimdir?
Tuğçe Kandemir Kimdir?

Tuğçe Kandemir Kimdir?

  • Ortalama Puan
    0.0

Tuğçe Kandemir Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında?

Gerçek adı: Tuğçe Kandemir
Doğum Tarihi: 01/01/1996 (23 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Burç: Oğlak
Meslek: Şarkıcı
Doğum yeri: Mersin

Son dönemin sevilen isimlerinden Tuğçe Kandemir arama motorlarına sıkça aratılmaya başlandı. Vatandaşlar başarılı sanatçı Tuğçe Kandemir’in hayatına yönelik bilgiler öğrenmek istiyor. Peki Tuğçe Kandemir kimdir, kaç yaşında? Tuğçe Kandemir nereli? İşte Tuğçe Kandemir hakkındaki tüm bilgiler…

Tuğçe Kandemir Kimdir

Tuğçe Kandemir Kimdir

23 Şubat 1996’da Ankara’da doğan Tuğçe Kandemir, şarkıcı, söz yazarı ve edebiyat öğretmenidir. Aşk ve hüzün üzerine söylediği şarkıları ile bilinir. Babası memur, annesi ise ev hanımıdır. İki çocuklu bir ailenin en küçük çocuğudur. 8 yaşında iken müziğe ilgi duymaya başladı. Mersin Üniversitesi’nden edebiyat öğretmeni olarak mezun oldu. Atanmayı beklerken yaşadığı ayrılık acısı üzerine söylediği Bu Benim Öyküm başlıklı şarkısının internette yayılmasıyla ünlü oldu. Bunun üzerine bir yapım şirketi ile anlaştı ve şarkıya bir klip çekildi.

Bu Benim Öyküm, 100 milyonun üzerinde izlenmeye sayısına ulaştı ve yılın en iyi çıkış yapan şarkısı oldu. Daha sonra söylediği Gülü Soldurmam, Yanlış ve İçimdeki sen (Bilal Sonses ile) şarkıları da 100 milyonun üzerinde izlenme sayısına ulaştı.

Tuğçe Kandemir Kaç Yılında Doğdu?

23 Şubat 1996 yılında doğmuştur.

Tuğçe Kandemir Nerede Doğdu?

Mersin doğumludur.

Tuğçe Kandemir Aslen Nereli?

Aslen Mersinlidir.

Tuğçe Kandemir’in Boyu Kaç?

1.67 cm boyundadır.

Tuğçe Kandemir’in Kilosu Kaç?

63 kilodadır.

Tuğçe Kandemir’in Göz Rengi Ne?

Göz rengi siyahtır.

Tuğçe Kandemir’in Burcu Ne?

1 Ocak doğumlu olduğundan dolayı Oğlak burcudur.

Tuğçe Kandemir’in Sevgilisi Kim?

Sevgilisinin olup olmadığı bilinmemektedir. Instagram hesabında A<3 yazmıştır ama bunun kim olduğu bilinmemektedir.

Tuğçe Kandemir Nereden Mezun Oldu?

Mersin Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun olmuştur.

Tuğçe Kandemir Ne İş Yapıyor?

Tuğçe Kandemir, şarkıcılığa amatör olarak başlamış videoları YouTube’da beğenilince kendi şarkısını çıkarmaya karar vermiştir. 2018 yılında öğretmenlik yaparken ilk şarkısı “Bu Benim Öyküm” adlı parçayı söylemiştir. Ve müzik piyasasında adını oldukça duyurmuştur. Kandemir esas çıkışını Bilal Sonses ile birlikte söylediği “İçimdeki Sen” parçası ile yapmıştır. Bu şarkı YouTube’da 100 milyonun üzerinde izlenilmiştir. Tuğçe Kandemir şarkıcılığının yanı sıra Mersin Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır.

Tuğçe Kandemir’in Ne Kadar Bestesi Var?

Kandemir, 180’den fazla bestesi olduğunu ve bu bestelerin çoğunu Whatsapp’da arkadaşları ile paylaştığını söylemiştir.

Tuğçe’nin Başarıları Ne?

Tuğçe Kandemir, Fizy Müzik Ödülleri’nde Yılın En Çok Dinlenen Düet ödülünü “İçimdeki Sen” şarkısıyla Bilal Sonses ile birlikte kazanmıştır.

TUĞÇE KANDEMİR ŞARKILARI

“Bu Benim Öyküm” (2018) “Yanlış” (2018) “İçimdeki Sen” (ft. Bilal Sonses) (2018) “Gülü Soldurmam” (2019) “Yelkovan” (2019) “Yağmur” (2019) “El-Âlem” (2020) “Kurban Olduğum” (2020) “Kördüğüm” (Özkan Meydan & Alican Özbuğutu ile) (2020) “Ne Güzel Yaratmış” (2020) “Seni Öptüğüm Sokak” (Eypio ile) (2021) “Ah Ellerim Kırılaydı” (2021) “İğdeli Yar (Remix)” (2021) “Kahverengi Gözlerin” (Sevda Yüklü Şarkılar) (2021) “Sakın Ola” (2021) “Saçlarıma Yıldız Takana” (2022)

Bir önceki yazımız olan Akrep Nalan Kimdir başlıklı makalemizde Akrep Nalan, Akrep Nalan kaç yaşında ve Akrep Nalan Kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.