Yalçın Karatepe kimdir? Yalçın Karatepe kaç yaşında, nereli? Yalçın Karatepe hayatı ve biyografisi!

tarafından
348
Yalçın Karatepe kimdir? Yalçın Karatepe kaç yaşında, nereli? Yalçın Karatepe hayatı ve biyografisi!
Yalçın Karatepe kimdir

Yalçın Karatepe kimdir

  • Ortalama Puan
    0.0

YALÇIN KARATEPE KİMDİR?

Çarpıcı yorumları ve tespitleri ile katıldığı programlarda dikkatleri çeken Yalçın Karatepe hakkında araştırmalar yapılıyor. Yalçın Karatepe kimdir? Yalçın Karatepe kaç yaşında, nereli? Yalçın Karatepe hayatı ve biyografisi!

1964 yılında Malatya’da doğdu. A. Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesi (Mülkiye) İktisat bölümünden 1986 yılında mezun oldu. New Orleans Üniversitesi’nde finans alanında doktora eğitimini tamamladı. SBF’de öğretim üyesi (Prof. Dr.) olarak çalışıyor. 2012-2015 yılları arasında Mülkiye’de dekanlık yapmıştır. Farklı televizyon kanallarında ekonomi ve siyaset konulu programlara konuk olarak katılmaktadır.

Yalçın Karatepe FOX TV’de İlker Karagöz’ün sunumuyla ekrana gelen Çalar Saat’e konuk oldu. Dikkat çeken açıklamalarda bulunun Yalçın Karatepe merak konusu oldu. İzleyiciler, program öncesi İlker Karagöz için “Umarım çalışmadığım yerlerden sormaz” ifadesini kullanarak programa konuk olduğunu duyuran Yalçın Karatepe hakkında internet üzerinden araştırma yapmaya başladı. Peki Yalçın Karatepe kimdir? Nereli ve kaç yaşında? Çalar Saati’n konuğu Yalçın Karatepe’nin mesleği nedir?

Yalçın Karatepe sosyal medya hesabında dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. FOX TV’de İlker Karagöz’ün Çalar Saat programına konuk olacağını “Umarım çalışmadığım yerlerden sormaz” ifade ifadeleri ile duyuran Yalçın Karatepe canlı olarak ekrana gelen programı izleyen vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Peki Yalçın Karatepe kimdir? Nereli ve kaç yaşında? Çalar Saati’n konuğu Yalçın Karatepe’nin mesleği nedir? Yalçın Karatepe’nin biyografisine haberimizde yer verdik.

Siyasal Bilimler Fakültesi’nde öğretim üyesi (Prof. Dr.) olarak çalışıyor.

Adı : YALÇIN
Soyadı : KARATEPE
E-posta : karatepe@politics.ankara.edu.tr
Tel : +90 (312) 2126040
Ünvan : PROF.DR.
Birim : SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİ
Bölüm : İŞLETME BÖLÜMÜ
ABS Adresi : https://abs.ankara.edu.tr/yalcin-karatepe