Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir

tarafından
245
Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu Kimdir, Nerelidir, Kaç yaşında, Sevgilisi, boyu, Annesi

Gibi soruların internet ortamında aratıldığı son günlerde birde Survivor Aleyna Kalaycıoğlu giydiği kıyafetlerlede gündeme oturmayı başarmıştır. Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacısı olarak açıklanan Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, Instagram hesabı var mı, evli mi bekar mı?

SURVIVOR ALEYNA KALAYCIOĞLU KİMDİR?

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir. 1998 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Aleyna 1.67 boyunda ve 53 kilodur. Yalova’da büyüdüğünü belirten Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi ile babası 10 yaşında iken ayrılmış. Sonrasında Aleyna, annesiyle ve kardeşiyle İstanbul’a taşınmıştır.

Aleyna Kalaycıoğlu, İstanbul’a taşındıktan sonra hayatının değiştiğini ve liseden sonra dil eğitimine ağırlık verdiğini söyledi. Bu şekilde iyi bir dil eğitimi alan Aleyna Kalaycıoğlu, sınavlara da aynı motivasyonla hazırlandı ve Amerika Birleşik Devletleri’nde Uçak Mühendisliği bölümünü kazandı.

Survivor 2021 gönüllüler takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu’nun spor geçmişi de izleyicilerin dikkatini çekti.Survivor Aleyna, 10 senedir voleybol oynuyor. Aynı zamanda son üç yıldır beach voleybol okul takımında da yer alıyor.

Güzel kızımız aleyna kalaycıoğlu instagram hesabını takip ederek olayları ve yaptıklarını daha şeffaf olarak görebilirsiniz. iş te sizler için bulduğumuz hesabı linkte bknz:

Aleyna kalaycıoğlu annesi

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi Zuhal Kalaycıoğlu‘dur. Zuhal Kalaycıoğlu 1 Eylül 1977 yılında doğmuştur. Survivor Aleyna’nın annesi 44 yaşındadır. Yalova’lı olan Zuhal Kalaycıoğlu İstanbul’da yaşamaktadır. Zuhal Kalaycıoğlu’nun mesleği hakkında bilgi bulunmuyor.

Aleyna kalaycıoğlu sevgilisi

Aleyna kalaycıoğlu sevgilisi Survivor 2021 yarışmacılarından Aleyna Kalaycıoğlu ile Survivor Panorama yorumcularından Gökhan Özdemir arasındaki aşk iddiası sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

Küçük bilgiler:

 Ucak muhendisligi mezunu
mail adresi : aleyna@51digital.com
Müzik & iletişim: info@hiperaktifmuzik.com

Bu biyografimizde sizler için derlediğimiz bilgileri bulabildiklerimizi ekledik. Eksik yada hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden veya yorum bölümünden bizim ile iletişime geçiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Melisa Döngel Kimdir? başlıklı makalemizde Melisa Döngel, Melisa Döngel Kim? ve Melisa Döngel Kimdir? hakkında bilgiler verilmektedir.