Sergen Deveci

tarafından
2405
Sergen Deveci
GM Uckan Teması

GM Uckan teması google materyal tasarım standartlarında tasarlanan bir wordpress temasıdır.

  • Ortalama Puan
    10.0
  • 10
    10

Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Evli Mi? Eşi Kimdir? Sergen Deveci’nin Boyu, Kilosu Kaç? İşte Detaylı Biyografisi Ve Kısaca Hakkında Bilgiler.

Sergen Deveci hakkında merak edilen soruların yanıtları. Kaç yaşında? Aslen nereli? Oynadığı sinema, dizi ve tiyatro oyunları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Henüz doğum tarihi ve kaç yaşında olduğu bilgisine ulaşamadığımız Sergen Deveci aslen Kocaeli, İzmit’lidir ve İzmit doğumludur. Tiyatro ve dizi oyunculuğunun beraberinde sosyal ağ hesapları üzerinden yapmış olduğu paylaşımları ile ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

Ayrıca skeçleri ile de dikkatleri üzerine çeken ünlü isim “nam-ı diğer Manuel Reyiz sosyal ağ hesaplarında yapmış olduğu eğlenceli paylaşımları büyük beğeni toplamaktadır. İnstagram’da paylaştığı eğlenceli skeçleri ile yüzbinlerce takipçiye ulaşmıştır.

Oyunculuk eğitimi almak ve kariyeri için İstanbul’a yerleşen Deveci Kocaeli Şehir Tiyatrosu’nda eğitim almıştır. Eğitim hayatına İstanbul’da devam etmiş, amatör olarak pek çok tiyatro oyununda yer almıştır.

A-Normal isimli tiyatro oyununda çalışmalarını sürdüren Sergen Deveci en son Blu TV ‘de yayımlanan Bonkis adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur.

Sergen Deveci sosyal ağ başlangıcı;

İlk paylaşımlarını Vine üzerinden yapmaya başlamıştır. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları bünyesinde Zeliha Çetinkaya, Çağrı Mengüç, Fatih Sevdi ve Nuri Karadeniz gibi isimlerden eğitimler almıştır. Geçmiş dönemde Kocaeli’de iken bir de radyo programı yapan ünlü ismin yolu bir gün BKM ile kesişmiştir. Cem İşçiler‘in kendine ‘Neden stand-up yapmıyorsun, denemek ister misin?’ diye sorduğunu ve cevaben evet dediğini belirtmiştir. İlerleyen süreçte ise bu güne kadar başarılı bir biçimde ulaşmayı başarmıştır.

Dizi ve Filmler içinde Şuan:

Bonkis dizisinde Vildan Atasever’in yanı sıra; Lale Mansur, Burak Sevinç, Serhat Parıl, Sergen Deveci ve Öykü Naz Altay gibi isimler de bulunuyor. Bununla beraber, bir yandan ‘Bonkis’ adını verdiği kafesini ayakta tutmaya çalışırken bir yandan da ilişki durumu ve geçmiş ilişkileri tarafından köşeye sıkıştırılan, hayalperest ve inatçı Deniz’in trajikomik hikayesi ekrana gelecek.

Kullandığı Sosyal Mecralar ise ;

instagram : Linki 

twitter.com : Linki 

Youtube : Linki

İlerleyen Zamanlarda Tabiki daha geniş kapsamlı olarak sizlere detaylarını aktaricağız eğer sizin de bildikleriniz var ise bize ulaşınız.