Serdar Kelleci Kimdir

tarafından
6009
Serdar Kelleci Kimdir
Serdar Kelleci Kimdir

Serdar Kelleci Kimdir

  • Ortalama Puan
    0.0

Serdar Kelleci Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Evlimi

Serdar Kelleci Kimdir A Spor kanalında spor yorumcusu olarak karşımıza çıkan gazeteci, futbol haberleri yazarı Serdar Kelleci, Milliyet gazetesinde köşe yazarlığı, Son Sayfa,  Skorbord ve Sabah Raporu gibi programlara da spor yorumcusu olarak katılmaktadır. Spor yorumları, spor severler tarafından beğenilerek izlenen Serdar Kelleci Kimdir, Nerelidir? Serdar Kelleci Kaç yaşındadır? Serdar Kelleci Hangi Takımlı? Gelin hep birlikte bu soruların yanıtlarını öğrenelim.

Serdar Kelleci baba tarafından Karabük, anne tarafından Eskişehir’dir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Spor yorumcusu Serdar Kelleci, Anadolu Üniversitesi Ekonomi Bölümünden mezun olmuştur. İş kariyerinin öncesi futbolculuğa, yada bir kulüp geçmişine dayanmamaktadır. Uzun yıllar ekonomi sektöründe çalışmıştır. Aynı zamanda 35 yıllık bir futbol geçmişi vardır.

Daha önce TGRT, ON4 TV gibi kanallarda ekranlarda izleyenlerin karşısına çıkan Serdar Kelleci, şuanda A Spor kanalında yer almaktadır. Sabah Sporu programında Çiğdem Ceylan, Setenay Cankat gibi isimlerle programı sürdürmektedir. Ara ara Son Sayfa programına çıkmaya başlayan Kelleci, Haldun Domaç ve diğer spor yorumcuları ile ekranlara çıkmaktadır.

A Spor ekranlarında Skorbord programında Aykut İnce’nin moderatörlüğünde Ahmet Akcan ile birlikte spor yorumları beğenilerek izlenmektedir. Serdar Kelleci’nin kaç yaşında olduğu, doğum tarihi bilgisini kısa zamanda ekleyeceğiz.

Spor yorumcusu Serdar Kelleci, anne tarafından Eskişehirli olduğu için tahmin ediyoruz Eskişehirspor takımlıdır.

Serdar Kelleci kim, nereli, hangi takımlı? Eşi kimdir? gibi sorular sıkça sorulmaktadır. Serdar Kelleci, Eskişehirspor takımını tutmaktadır. Memleketi baba tarafından Karabük, anne tarafından Eskişehir olarak bilinmektedir. Evli ve bir çocuk babası olan Serdar Kelleci’nin kaç yaşında olduğu, doğum tarihi bilgisini kısa zamanda ekleyeceğiz. Serdar Kelleci kimdir? A Spor kanalında karşımıza çıkan spor yorumcusu Serdar Kelleci hangi takımlı? Kaç yaşında? Nereli? İşte biyografisi ve kısaca hayatı!

Sosyal Medyada..

Serdar kelleci bir twetinde Bugüne dek objektif olmak adına hangi takımlı olduğumu telaffuz etmedim. Bugün ise belki de futbolu bana en çok sevdiren Fatih Terim dolaylı eleştiri almam beni en çok üzen detay oldu. Merak ettiğiniz sorunun cevabı bugüne kısmetmiş.
Ben Galatasaray’lıyım.

EşkiSözlükde ki izdihami : ) adamı dinlerken, kullandığı bilgileri tartarken, gerçekten dersine çok çalışmış olduğunu görüyorsunuz. sakinliğinin sebebinin, geçmişinde verdiği emeğin, uzunca bir sürenin oluşumu olduğunun farkına varıyorsunuz. o zaman bu adam keyifle dinlenir ve fayda sağlanır. Uğur meleke, hadi bakalım rakibin geldi. yarışın yarışabildiğiniz kadar.

Bir önceki yazımız olan Emin Çapa Kimdir başlıklı makalemizde Emin Çapa, Emin Çapa kaç yaşında ve Emin Çapa Kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.