Sena Şener Kimdir

tarafından
467
Sena Şener Kimdir
Sena Şener Kimdir

Sena Şener Kimdir

  • Ortalama Puan
    0.0

Sena Şener Kimdir

Sena Şener kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir, mesleği nedir gibi soruların cevabını bu biyografi sayfasında bulabileceksiniz. İşte Sena Şener hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar;

Doğum Tarihi: 19 Aralık 1998

Doğum Yeri: Gaziantep

Eğitim: Koç Üniversitesi

Burç: Başak

Meslek: Şarkıcı

Instagram Sena Şener 

Nerede – Ne Zaman Doğdu?

Şener, 19 Eylül 1998 tarihinde Gaziantep’te doğmuştur.

Sena Şener Aslen Nerelidir?

Kahramanmaraşlıdır.

Sena Şener Boyu ve Burcu

Sena, 1,70 m boyunda ve Başak burcudur.

Eğitimi

Sena Şener, lisans eğitimini Koç Üniversitesi İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü’nde tamamlamıştır.

Kariyeri

Küçük yaşlardan itibaren müziğe ilgi duyan Şener, müziğe 1 6 yaşlarındayken başlamıştır. Kendine has yorumladığı Self Control coverı. Türkiye başta olmak üzere. Birçok ülkede büyük ilgi görmüştür.

Milyonlar tarafından sevilerek dinlenen şarkıcı Sena Şener, yayınladığı Sevmemeliyiz, Teni Tenime, Bak Bana, Kapkaranlık Her Günüm ve daha birçok yayınladığı şarkılarla müzik listelerinin birinci sırasında yer almıştır. Sena Şener, 2015 yılından itibaren dinleyicilerine sunduğu tekli çalışmalarını 2018 yılının Eylül ayında yayınladığı İnsan Gelir İnsan Geçer isimli albümünde toplamıştır.

Sena Şener Albüm ve Teklileri

Feel (Mahmut Orhan ile) – 2016Bak Bana – 2016Sevmemeliyiz – 2017Ona – 2018İnsan Gelir İnsan Geçer – 2018 (Albüm)Dostum Değil Uykular – 2018Ölsem – 2019Her An Gidebilirim – 2019Teni Tenime – 2020Kapkaranlık Her Günüm – 2020Affetmem – 2020Yine Mi Yol (Cem Adrian ile) – 2021Fly Above (Mahmut Orhan ile) – 2021Benimle Yan – 2021

Twitter adresine buradan ulaşabilirsiniz.

Bu biyografide Sena Şener hakkında sahip olduğumuz bilgilere yer verdik. Bilgilerde herhangi bir yanlışlık tespit ettiyseniz hemen aşağıdaki yorum alanını kullanarak bu yanlışlığı düzeltmemize yardımcı olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Eypio (Abdürrahim Akça) Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? başlıklı makalemizde Eypio, Eypio ismi ve Eypio kaç yaşında hakkında bilgiler verilmektedir.