Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir

tarafından
197
Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir

Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir? kaç yaşında? Şafak Mahmutyazıcıoğlu öldü mü?

Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir, 1980 yılında Rize’de dünyaya geldi. İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Kendi hukuk bürosu olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu, birçok firmanın hukuk danışmanlığını yürüttü.

Yaklaşık 1 yıl Fikret Orman döneminde Beşiktaş Spor Kulübü’nün hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyeliği yaptı. Türkiye’nin önde gelen şirketlerinde hukuk danışmanlığı yapan Mahmutyazıcıoğlu. Çok sayıda davada tecrübe elde etmişti. Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 2 çocuk babasıydı.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu boşanmasının ardından ünlü sunucu Ece Erken ile 2021 yılında hayatını birleştirmişti. Mahmutyazıcıoğlu, birçok firmanın hukuk danışmanlığı görevinde bulundu. Ece Erken ile evliliği ile son dönemlerde magazin gündeminde de yer alan Şafak Mahmutyazıcıoğlu avukatlık yapıyordu.

Ece Erken ve Şafak Mahmut yazıcıoğlu yeni evlenmişti.

Erken, eşi ile nikah fotoğrafını paylaşıp mutlu haberi sosyal medyadan şöyle duyurmuştu:

“Herkese selam, biz evlendik… Mutluluğumuzu sizinle paylaşmak istedik. Sevenlere yanımızda olan herkese teşekkür ederiz.” Beşiktaş eski yöneticisi ve sunucu Ece Erken’in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu gece saatlerinde Bakırköy’de bir balıkçı restoranında kimliği belirsiz kişilerce silahlı saldırıya uğradı. Olay Bakırköy, Yeşilköy Mahallesinde saat 00.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, Cümbüş Sokakta bir balıkçıda bulunan Beşiktaş eski yöneticisi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu. Kimliği belirsiz kişilerce silahlı saldırı düzenledi. Saldırı sonrası hastaneye kaldırılan Şafak Mahmutyazıcıoğlu yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Sunucu Ece Erken’in eşi ve Beşiktaş ‘ın eski yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını yitirdi. Beşiktaş Spor Kulübü’nde yönetim kurulu üyesi olarak görev alan ve 1 yıldır Ece Erken’le evli olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında? Beşiktaş’ın eski yöneticisi ve Ece Erken’in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu neden öldü? Sorularınızı cevaplarını derledik.

 Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir

ŞAFAK MAHMUTYAZICIOĞLU ESKİ EŞİ BENAN KOCADERELİ KİMDİR?

Benan Kocadereli. Eski eşi ile henüz evliyken birlikte olduğunu öne sürdüğü Ece Erken’in oturduğu evin önüne gelerek. Aracının sağ ve sol aynasını kırdığını belirterek ünlü sunucuya, 10 bin TL maddi tazminat 100 bin TL de manevi tazminat talebinde bulunarak dava açmıştı. İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’nde önceki gün görülen davaya, Benan Kocadereli ve Ece Erken katılmamıştı.

Bir önceki yazımız olan Azad Yılmaz Kimdir ? başlıklı makalemizde Azad Yılmaz, Azad Yılmaz kaç yaşında ve Azad Yılmaz kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.