Özgü Namal kimdir

tarafından
301
Özgü Namal kimdir
Özgü Namal kimdir

Özgü Namal kimdir

  • Ortalama Puan
    0.0

Özgü Namal kimdir

Özgü Namal kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, merhum eşi kim?

1997 yılında tiyatro sahnelerinde çocuk oyunlarında rol alarak sanat hayatına başlayan Özgü Namal; ‘Yeditepe İstanbul’, ‘Kurtlar Vadisi’, ‘Fosforlu Cevriye’, ‘Organize İşler’ gibi dizilerde ve filmlerde oynadı. 2014 yılında evlendiği eşi Serdar Oral, 2020 yılında kal krizi geçirerek yaşamını yitirdi. İşte, Özgü Namal biyografisi…

Özgü Namal, geçen yıl kalp krizi nedeniyle yaşamını yitiren eşi Serdar Oral ile Muğla’nın Köyceğiz ilçesine bağlı Ağla köyünde yaşadıkları evi kullanıma kapattı. 2015 yılından bu yana iki çocuğuyla çiftlik evinde yaşayan çiftten Serdar Oral, 5 Ekim 2020 günü Özgü Namal’ın çocuklarıyla İstanbul’da olduğu sırada kalp krizi geçirerek vefat etmişti.

Eşinin vefatıyla sarsılan başarılı oyuncu, eşiyle beraber 10 yıllığına kiralayıp köy hayatı yaşadığı evine bir daha gitmedi. Evin bahçesinde Özgü Namal’ın çocuklarının oyuncakları ve kurdukları salıncağın atıl vaziyette durduğu da köy sakinlerinden öğrenildi.

Bir önceki yazımız olan Leya Kırşan Kimdir başlıklı makalemizde Leya Kırşan, Leya Kırşan işi ve Leya Kırşan kaç yaşında hakkında bilgiler verilmektedir.