Orkun Işıtmak Kimdir?

tarafından
343
Orkun Işıtmak Kimdir?
Orkun Işıtmak Kimdir?

  • Ortalama Puan
    10.0
  • 1
    10

Orkun Işıtmak Kimdir?

Sosyal medya kanallarında fenomen Youtuber Orkun Işıtmak kimdir? Youtube için çektiği ilginç içeriklerle dikkat çeken Orkun Işıtmak 8 Ocak 1996 tarihinde doğmuştur. Doğum yeri İzmir olan Orkun Işıtmak, şu an İstanbul’da ikamet etmektedir. Vali Vecdi Gönül Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur. Liseden mezun olduktan sonra. İstanbul Üniversitesi’nin kazanıp İstanbul’a taşınmıştır. İstanbul Üniversitesi’nde İtalyan Dili ve Edebiyatı bölümünde eğitim hayatına devam etmektedir. Youtube için video çeken, içerik üreten Orkun Işıtmak 42. Altın Kelebek Ödülleri’nde En İyi Youtuber ve Instagrammer ödülünü almaya hak kazanmıştır. Orkun Işıtmak, Youtube kanalına oyun videoları çekerek içerik üretmeye başladı. Daha sonra ise içerik tarzını değiştirerek; günlük videolar ve kendi ile ilgili rekabet videoları çekmeye başladı. Geniş yelpazede içerik üretiyor olması nedeniyle çok sayıda izlenme sayısına ve takipçiye sahiptir.

Orkun Işıtmak Kariyeri

Orkun Işıtmak, sosyal medya kanalı olan Youtube için ürettiği içeriklerle tanınmaktadır. Bunun yanında Netflix’te yayımlanan Exatlon Challange Türkiye isimli yarışma programında sunum yapmıştır. Youtube’da içerik olarak ürettiği ”Kirli Çamaşır” konseptini ise, Acun Ilıcalı‘nın kurduğu platform olan Exxen’e taşımıştır. 18 Nisan 2010 tarihinde kurduğu Youtube kanalı günümüzde milyonlarca aboneye sahiptir. Çektiği videolarla geniş bir kitleye hitap eden Orkun Işıtmak dijital medya sektöründe önde gelen isimlerden birisidir. Uzun yıllardan beri sosyal medya platformu olan Youtube ‘da yer alan Orkun Işıtmak çektiği eğlenceli içeriklerle dikkat çekmeyi başarmaktadır.

Orkun Işıtmak

Sosyal medyanın en ünlü isimlerinden biri olan Orkun Işıtmak, çektiği eğlenceli videolarla ilgi çekmeyi başarmıştır. Birçok gence de ilham olan içerikleriyle Youtube mecrasının en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelmiştir. Eğlence, oyun ve günlük hayatını konu aldığı videolar çekerek kariyerine devam eden Orkun Işıtmak, şu an itibariyle Youtube kanalında 8.55 Milyon aboneye sahiptir. Kurgulama yeteneği ve sosyal medya ile ilgili olan tecrübesi nedeniyle dijital reklam konusunda en çok tercih edilen isimlerden birisidir. Kariyerini sosyal medya, Youtube ve dijital pazar üzerinden devam ettirmekte olan Orkun Işıtmak, Youtube kanalında gün geçtikçe artan bir abone kitlesine sahiptir.

Doğum tarihi: 8 Ocak 1996 (25 yıl yaşında), İzmir
Boy: 1,83 m
Plak şirketi: DMC
Eğitim: İstanbul Üniversitesi
Filmler: İyi Oyun
Albümler: Gündönümü

Bir önceki yazımız olan Şeyma Subaşı Kimdir? başlıklı makalemizde Şeyma Subaşı, Şeyma Subaşı Kimdir? ve Şeyma Subaşı nereli hakkında bilgiler verilmektedir.