Ömer Başdoğmuş – Nalet Bebe – Kimdir?

tarafından
4355
Ömer Başdoğmuş – Nalet Bebe – Kimdir?
Ömer Başdoğmuş

Ömer Başdoğmuş

  • Ortalama Puan
    0.0

Ömer Başdoğan Kimdir? Nalet Bebe Kimdir?

Ömer Başdoğan Kimdir? Nalet Bebe Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Boyu, Kilosu Kaç? Eşi Kimdir? İşte Nalet Bebe Olarak Bilinen Ömer Başdoğan’ın Biyografisi, Oynadığı Diziler Ve Filmler!

Ömer Başdoğan Kimdir? Nalet Bebe Kimdir, 7 Mart 1987 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. Kamu sektöründe çalışarak hayatına adım atan ünlü isim çekmiş olduğu Vine videoları ile toplumsal medyada tanındı. Belediyedeki işinden ayrıldı. Doğal olarak o dönemlerde toplumsal medya kullanımı son yıllara oranla daha azdı. YouTube, İnstagram benzer biçimde uygulamalar popülerleşince Vine etkisini geride bıraktı. Ömer Başdoğan’da Vine platformundan İnstagram’a atıldı. Daha uzun videolar üreterek bir çok kişiyi güldürmeyi, eğlendirmeyi başardı. Hali hazırda İnstagram hesabını takip eden 1,7 milyon takip edeni var.

Ömer Başdünyaya gelen kısa gülünç videoların yanı sıra oyunculuk alanında da yetenekli bir kişiliğe sahip. 13 Şubat 2019 tarihinde gösterime giren ”Hep Yek 3” beyaz perde filminde ilk kamera önü deneyimini yaşamıştır. Hep Yek 3 filminde Bağcılar’da yaşayan serseri tip olarak izleyenlerin karşısına çıkmıştır. Filmde Ali Sürmeli, Gökhan Yıkılkan, yıldırım Memişoğlu, İnan Ulaş Torun ve Serdal Genç şeklinde oyuncularla yan yana oynamıştır.

Enes Batur: Gerçek Kahraman filmimizde Oynadı.

Enes Batur Gerçek Kahraman filminde; başrol oyuncuları arasındadır. Filmimizde Enes Batur ile dost olarak yer alacak. Tabiat Can Anafarta’nın yönetmen koltuğunda oturduğu filmde; Damla Aslanalp, Kanbolat Görkem Aslan, Altan Erkekli, Buket Dereoğlu, Atilla Pekdemir gibi usta oyuncular yer ediniyor.

Şahane Hayaller Sinema Filmi

7 Şubat 2020’de gösterime giren ‘Şahane Hayaller’ beyazperde filmimizde başrolde oynadı. Senaryosunu kardeşi Furkan Başdünyaya gelen ile birlikte yazan ünlü fenomen, filmimizde Ömer karakterine yaşam verdi. Nalet bebe’ye film hakkında düşünceleri sorulduğunda “Şahane Hayaller bizim gülmeceımızı içeren bir film” demiştir. Devam serisini de çekebileceklerini söylemiştir.  Farklı roller canlandırmak istediğini söylemiştir.

Sinema Filmi Hep Yek

Ankara’da çekilmesi planlanan yeni filminin hazırlıklarına başlayan Nalet Bebe ismiyle ünlü Başdoğan, film için heyecanlı olduğunu ifade etti.

Ömer Başdoğan Kimdir? Nalet Bebe Kimdir?

  • Doğum tarihi : 7 Mart 1987
  • Doğum Yeri : Ankara
  • İşi : Fenomen
  • Eşi :
  • Sosyal Medya Hesabı : İnstagram

Bir önceki yazımız olan Oğuzhan Uğur Kimdir? başlıklı makalemizde oğuzhan uğur filmleri, oğuzhan uğur kaç yaşında ve oğuzhan uğur kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.