Nur Tuğba Algül

tarafından
479
Nur Tuğba Algül
GM Uckan Teması

GM Uckan teması google materyal tasarım standartlarında tasarlanan bir wordpress temasıdır.

  • Ortalama Puan
    10.0
  • 1
    10

Nur Tuğba Algül Kimdir ? – Nur Tuğba Algül Biyografisi

Haber Spikeri olarak tanınan Nur Tuğba Algül 1983 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Mersinlidir liseye kadar Mersin’de okumuş ardından da Balıkesir Üniversitesi’nde yüksek öğrenimini tamamlamıştır.

Eşi: Mustafa Namlı (e. 2015)
Doğum: 15 Haziran 1983
Doğum Yeri : Mersin
Eğitim: Balıkesir Üniversitesi, Yusuf Kalkavan Anadolu Lisesi
Çocukları: Eliz Namlı, Arden Namlı
TV şovları: Gel Konuşalım

Var Mısın Yok Musun? Yarışması Ile Dikkat Çekti

Acun Ilıcalı‘nın sunduğu bir zamanların sevilen yarışma programı Var mısın Yok musun? adlı yarışma programına katılmıştır. Bu yarışma sayesinde ekranlarda dikkat çeken Nur Tuğba Algül, yarışmadan sonra ekran önünde çalışmak istediği için sunuculuk dersleri almıştır.

Haber Bülteni Spikeri Olarak Çalıştı

Başarılı spiker Gülgün Feyman‘dan aldığı sunuculuk eğitiminden sonra ekran macerası başladı haber bülteni spikeri olarak ekran önüne çıkmıştır.

İlk olarak SkyTürk kanalında gece haberlerini sunan, burada uzun süre görev aldıktan sonra NTV kanalına transfer olmuş ve bu kanalda da haber spikeri olarak görev almıştır.

TV 8 Kanalında Program Sunuyor

Haber spikeri olarak ekranlarda yer aldıktan sonra farklı bir konsept ile yine ekran önünde yer alan, Acun Ilıcalı‘nın sahibi olduğu TV 8 kanalında program sunuculuğuna başlamıştır.

TV 8 ekranlarında yayınlanmış olan Ütopya isimli yarışmanın gündüz kuşağında yayınlanan programı “Ütopya Panorama” programının sunuculuğunu üstlenen bu yarışmanın bitmesinin ardından yine TV 8 ekranlarında yayınlanmakta olan fenomen yarışma Survivor ‘ın gündüz kuşağında yayınlanan ve yarışmada gelişen olayların kritiğinin yapıldığı Survivor Panorama‘nın sunuculuğunu yapmaktadır.

Survivor Panorama programını eski Survivor yarışmacılarından biri olan Hakan Hatipoğlu ile birlikte sunmaktadır.

2015 yılından beri iş adamı Mustafa Namlı ile evlidir. Çiftin bir de çocukları vardır.

sosyal medyası : Nur Tuğba Algül’ün