Nagihan Karadere Kimdir

tarafından
238
Nagihan Karadere Kimdir
Nagihan Karadere

Nagihan Karadere

  • Ortalama Puan
    0.0

NAGİHAN KARADERE KİMDİR, KAÇ YAŞINDA NERELİ?

Milli Atlet Nagihan Karadere Fenerbahçe Kulübünde yetişmiştir. 2003 yılında Köstence Balkan Gençler Atletizm Şampiyonası 400 mt’de altın yine aynı şampiyonada bayrak yarışında gümüş ve bronz madalya kazanmıştır.

2011 Çin Shenzhen Dünya Üniversitesi Yaz oyunlarında bayrak yarışında gümüş 400 mt engellide ise bronz madalya kazanmıştır. 2012 yılında Yaz Olimpiyatlarındada mücadele eden Nagihan Karadere bu yarışmada start sesinden önce koşmaya başlayınca hakem oyun yarış dışı bırakmış ve Karadere bu hatasından dolayı tüm Türk halkından, ailesinden, Spor Bakanından ve hocalarından özür dilemiştir.

Aslen Osmaniye Kadirli İlçesi nüfusuna kayıtlıdır. 2016 Survivor yarışmasında Ünlüler takımında yer almış, ardından yine aynı yarışmanın Survivor 2018 All Star kadrosuna dahil olmuştur.

SURVİVOR NAGİHAN EVLİ Mİ?

Survivor All Star 2022 kadrosunda yer alan Nagihan Karadere, Uğur Gökçe ile 2016 yılında boşandı. Bu evliliğinden Ece Arven isimli bir kız çocuğu vardır.

Survivor Nagihan kimdir? Sorusu araştırılıyor. Ekranların fenomen yarışması Survivor bu akşam TV8 ekranlarında başlıyor. Survivor 2022 All Star Ününler kadrosunda yarışan Nagihan Karadere’nin hayatı merak ediliyor. Peki, Survivor Nagihan kimdir, kaç yaşında ve nereli? 2022 Survivor Ünlüler yarışmacısı Nagihan Karadere’nin hayatı, yaşı ve biyografisi

Milli atlet Nagihan Karadere, daha önce iki kez katıldığı Survivor’a üçüncü kez katılacak. Survivor Nagihan, 2016 sezonunda Ünlüler takımında yarışmış ve sezonu beşinci bitirmişti. 2018’de düzenlenen All Star’da ise finale kalmış ve ikinci olmuştu. Peki, Survivor Nagihan kimdir? Survivor Nagihan Karadere kaç yaşında, nereli, evli mi? İşte Survivor Nagihan Karader biyografisi…

SURVİVOR’DA BİR BEŞİNCİLİK, BİR İKİNCİLİĞİ VAR!

Survivor 2022 All Star kadrosuna giren Nagihan Karadere, yarışmada daha önce iki sezon mücadele etti. 7 Şubat 2016 tarihinde Tv8’de yayınlanmaya başlayan Survivor 2016 programında Ünlüler adına yarışan isimler arasında yer aldı çeyrek finalde elenerek beşinci oldu. 2018 yılında Tv8’de yayınlanan Survivor All Star’da finale kalarak ikinci olmuştur.

Nagihan’dan Hikmet’e övgü dolu sözler! Hikmetle bir adaya gözüm kapalı giderim

‘Survivor All Star’, dün akşam 23’üncü bölümüyle ekranlara geldi. Haftanın son dokunulmazlık oyununun oynandığı yeni bölümde ada konseyi yapıldı. Ünlüler takımında mücadele eden Nagihan Karadere’nin, gönüllüler takımında yer alan Hikmet Tuğsuz‘a sözleri konseye damga vurdu.

ÜÇÜNCÜ ELEME ADAYI AŞKIM OLDU

Aralarından bir kişiyi sürgün adasına yollayan ünlüler takımında adı en çok yazılan Aşkım Burçe Tunay, Evrim Keklik ve Atakan Işıktutan’ın ardından haftanın üçüncü eleme adayı oldu.

İŞTE POTADAKİ SON İSİM

Survivor’da ilk üç eleme adayı ünlülerden olunca, kural gereği dördüncü eleme adayı gönüllülerden çıktı. Son eleme adayını performans birincisi Berkan belirledi. Berkan’ın adını söylediği Ezgi, haftanın dördüncü eleme adayı oldu.

TAKIMDAKİ ERKEKLERDEN ŞİKAYETÇİ

Son iki eleme adayının belli olduğu konseye Nagihan’ın sözleri damga vurdu. Başarılı yarışmacı, bayrak yarışına çıkamadığı için üzüldüğünü söylerken, takımlarındaki erkeklerin de atışlarda sıkıntı yaşadığını söyledi. Ardından ada hayatında erkeklerin pek çalışmadığını söyleyen Nagihan, gönüllüler takımından Hikmet‘i öve öve bitiremedi. “Hikmet’i keşke bizim takıma alsak. Ben istiyorum” diyen Nagihan, ateş yakmak için bile arkadaşlarına rica ettiklerini anlattı.

“HİKMET’LE BİR ADAYA GÖZÜ KAPALI GİDERİM”

Nagihan, “Beyler sizle bir sorunumuz yok ama karşı tarafta Hikmet aşırı yetenekli olduğu için biz de erkeklerin bir şeyler yapmasını istiyoruz, balık tutsunlar. Karnımızı doyurabilmemiz için veya mental olarak bu gerekli. Hikmet’le ben bir adaya giderim gözü kapalı. ‘Aç mı kalacağım, yağmur mu yağar?’ diye düşünmem. Çok yetenekli, çok başarılı. Keşke bizim takımda olsa. Hikmet’i istiyorum” dedi. Bunun üzerine Avatar Atakan da Acun Ilıcalı’ya, “Acun abi biz haftaya Nagihan’la Hikmet’i sürgün adasına yollayalım. Orada bu konuyu çözsünler” şeklinde konuştu.

KENDİMİZE ADA YAPARIZ Söze giren Nagihan Karadere, “Niye sürgüne gidelim, başka ada yaparız kendimize değil mi Hikmet? Yarışlara oradan gider geliriz” ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan Survivor Hikmet kimdir başlıklı makalemizde Hikmet Tuğsuz, Hikmet Tuğsuz kimdir ve Hikmet Tuğsuz nereli hakkında bilgiler verilmektedir.