Ilgaz Çınar

tarafından
4973
Ilgaz Çınar

  • Ortalama Puan
    10.0

Ilgaz Çınar Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Evli Mi? Eşi Kimdir? Boyu, Kilosu Kaç? İşte Detaylı Biyografisi?Hakkında Bilgiler.

Bir çok kişinin A Spor kanalında yayınlanan ”Son Sayfa” adlı programdan tanıdığı, merak ederek ”Ilgaz Çınar kimdir? Hangi takımı tutuyor? Nereli ve kaç yaşında?” gibi sorular aratıyor.

Kimdir?

1973 senesinde Ankara‘da doğdu. Ankara’da özel ilk okulda eğitimini tamamlamıştır. İstanbul’da bulunan ve Türkiye’nin önde gelen liselerinden Galatasaray Lisesi mezunudur. Çocukken Ankaragücü’nün maçlarına giden, ilk defa dedesiyle Gаlаtаsаrаy-Beşiktаş Cumhurbaşkanlığı Kupası maçını izlemeye gitmiştir. Futbol aşkı Galatasaray Lisesi’nde eğitim gördüğü yıllarda başlamıştır.

Ailesinin önerileriyle dönemin Alem FM‘dеn Lig Radyо‘nun genel yаyın yönetmeni Mehmet Ayan ile tanışmıştır. Ücretsiz olarak spor yorumculuğuna radyoda başlayan Çınar. 1.5 yıl kadar süre Lig Radyo’da yayınlanan ”Dakika Skor” adlı programa hafta sonları aksatmadan gitmiştir.

A Spor ekranlarında yayınlanan Son Sayfa programında uzun dönemdir spor yorumculuğu yapmaktadır.

Hangi Takımlı?

Galatasaray Lisesi mezunudur, Galatasaray takımını tutmaktadır.

Son olarakta Sosyal medyasi olan twitter adresini attım takip edersiniz

 

Bir önceki yazımız olan Çağan Efe Ak başlıklı makalemizde Çağan Efe Ak, Çağan Efe Ak kimdir ve Çağan Efe Ak nereli hakkında bilgiler verilmektedir.