İbrahim Selim Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında?

tarafından
544
İbrahim Selim Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında?
İbrahim Selim Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında?

İbrahim Selim Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında?

  • Ortalama Puan
    0.0

İbrahim Selim kimdir? kaç yaşında, nereli? biyografisi!

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu olan aslen Artvin Arhavili olan oyuncu İbrahim Selim, 3 yıl Biyoloji okuduktan sonra konservatuvara geçmiş ve Hacettepe Devlet Konservatuvarında eğitimini tamamlamıştır. Peki, İbrahim Selim kimdir? kaç yaşında, nereli? mesleği nedir? İbrahim Selim hayatı ve biyografisi nedir?

Kimdir? : İbrahim Selim

Doğum Tarihi : 01.01.1979 (42 yaşında)

Burç :  Yengeç

Eğitim : Lisans

Medeni : Hali Bekar

Mezun : Devlet Konservatuvarı Hacettepe Üniversitesi Tiyatro

Meslek : Oyuncu Seslendirme Sanatçısı Tiyatrocu

Doğum Yeri:  Ankara

İbrahim Selim 1979 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuğun yanı sıra seslendirme sanatçısı olarak bir çok projede yer almıştır.

Üç yıl Biyoloji okumuş ardından Hacettepe Ankara Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olmuştur. İlk dizi oyunculuğunu TRT’de günlük diziler ile gerçekleştirmiştir. Ankara macerasının ardından İstanbul’a yerleşmiş ve DOT Tiyatro’ya başlamıştır.

Bugüne kadar Kusursuzlar, Fatih, Şubat ve Rüya gibi projelerde rol almıştır. 2017 yılında ise Hayati ve Diğerleri isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. İbrahim Selim aslen Artvin Arhavi‘lidir.

Günümüzde ise Youtube ile Stolk projesini hayata geçirmiştir.

Bir önceki yazımız olan Cansu Taşkın Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? başlıklı makalemizde Cansu Taşkın, Cansu Taşkın bikini ve Cansu Taşkın kaç yaşında hakkında bilgiler verilmektedir.