Hakan Baş Kimdir?

tarafından
378
Hakan Baş Kimdir?

Hakan Baş kimdir? Hakan Baş özellikle son zamanlarda kim olduğu, nereli olduğu ve ne iş yaptığına dair merak edilen isimler arasında yer alıyor. Ünlü ve sevilen oyuncu Bensu Sorel’in eşi Hakan Baş Kimdir? İstanbul’da 1983 senesinde doğan Hakan Baş 39 yaşındadır.

Hakan Baş liseye kadar olan eğitimini Üsküdar Amerikan Lisesi’nde bitirmiştir. Hakan Baş, lise ve üniversite zamanlarında profesyonel bir şekilde yüzme sporu ile uğraşmıştır. Üstelik Hakan Baş eski milli yüzücü olarak bilinir.

Hakan Baş başta fenerbahçe olmak üzere milli takımımız içinde bir sürü müsabakaya girmiştir. Hakan Baş üniversite eğitimine ilk olarak Cornell üniversitesinde ekonomi okuyarak başlamıştır. Daha sonra Bank Of America 2 yıl boyunca yatırım bankacılığı eğitimi aldı. Türkiye’ye dönüp Raymond James’te de 1 yıl boyunca yatırım bankacılığı eğitimi aldı.

Hakan Baş daha sonra Amerika’da bulunan Yale Üniversitesinde yüksek lisans eğitimi almış ve eğitimini bitirip 2010 yılında Türkiye’ye döndükten sonra burada Garanti Bankasında aldığı görev strateji departmanında başkan yardımcılığı görevi oldu.

Hakan Baş’ın Babası Kimdir?

Hakan Başın Babası Gölcük’te görev alan diş hekimi Emin Baş’tır. Hakan Baş’ın anne ve babası da diş hekimidir.

Hakan Baş Kimdir?

Hakan Baş Kimdir?

Hakan Baş Kaç Yaşında?

Hakan Baş 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Hakan Baş 39 yaşındadır.

Hakan Baş Hangi İnternet Sitesinin Sahibi?

Hakan baş ilk olarak arkadaşı Sidar Şahinle Peak Games oyun firmasını kurdu. Daha sonra Lidyana.com online moda alışveriş sitesini kurdu. Supermassive adlı e-spor takımı hayata geçirdi.

Hakan Baş Ailesi

Hakan Baş 1983 yılında İstanbul’da doğmuştur. Boyu 1.66 santimetredir. Terazi burcu olan Hakan Baş bir iş adamıdır. Anne ve babası diş hekimidir. Bir erkek kardeşi (Gökhan Baş) vardır. 2018 yılında Bensu Soral ile evlenmiştir.

Hakan Baş Eğitim Aldığı Okullar

Hakan Baş2in eğitim aldığı okullar şunlardır;

  • 1994-2001 Üsküdar Amerikan Lisesi
  • 2001-2005 Cornell Üniversitesi
  • 2008-2010 Yale Üniversitesi

Hakan Baş’ın eğitim gördüğü okullar bunlardır. Hakan Baş bir iş adamıdır. Eğitimine bu okullar dışında Bank Of America 2 yıl boyunca yatırım bankacılığı eğitimi aldı. Türkiye’ye dönüp Raymond James’te de 1 yıl boyunca yatırım bankacılığı eğitimi aldı.

Bir önceki yazımız olan Ece Binay Kimdir? başlıklı makalemizde Ece Binay, Ece Binay Kim? ve Ece Binay Kimdir? hakkında bilgiler verilmektedir.