Esra Akaydın kimdir?

tarafından
581
Esra Akaydın kimdir?

Kürşat Gürel ve Esra Akaydın ikilisi ‘”Haram Olasın’” isimli şarkı ile Youtube ve diğer tüm platformlarda büyük bir çıkış yaptı. Sonrasında Esra Akaydın’ın kim olduğu çok merak edildi. Peki Esra Akaydın kimdir ve kaç yaşında?

YouTube ve diğer tüm platformlarda 1 milyon üzeri izlenmeyi aşarak dikkat çeken isim olmayı başardı. TYN Music Production kanalında Kürşat Gürel ile Esra Akaydın’ın ‘’Haram Olasın’’ isimli tekli çalışmaları 2 gün içerisinde YouTube’de trendlerde 1.sıraya yerleşti. Trabzonlu sanatçı Esra Akaydın, Türkiye’nin konuştuğu isim haline haline geldi. 

PEKİ ESRA AKAYDIN KİMDİR?

Esra Akaydın aslen Trabzon’ludur. Spora çok ilgisi olan Akaydın, Trabzonspor Basketbol Kulübü’nde forma giymiştir. Esra Akaydın kaç yaşında ? 2000 doğumlu olup 2021 yılı itibariyle de 21 yaşındadır.

Lise eğitimini Trabzon’da 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi’nde tamamlayan Esra Akaydın sonrasında da müziğe yönelmiştir. Birkaç ay önce “Jest Olsun” isimli parçası ile müzik piyasasına eser bırakan Esra Akaydın, Trabzonspor’un eski futbolcusu, Lille’nin yıldızı Yusuf Yazıcı’nın da yakın arkadaşı olarak bilinmektedir.

Bir önceki yazımız olan Sera Kadıgil kimdir? Saliha Sera Kadıgil Sütlü kimdir, kaç yaşında? başlıklı makalemizde İstanbul, Parti̇ ve Sera Kadıgi̇l hakkında bilgiler verilmektedir.