Ece Binay Kimdir?

tarafından
294
Ece Binay Kimdir?

Ünlü ses sanatçısı Mahsun Kırmızıgül ile 2016 yılında dünya evine giren Ece Binay kimdir? Ece Binay ve Mahsun Kırmızıgül kısa bir flört döneminden sonra, Türkiye Cumhuriyeti Los Angeles Başkonsolosluğu’nda düzenlenen sade bir törenle evlendi. Çifttin düğününe 30 kişilik davetli katıldı.

Düğün sonrası bir anda magazin dünyasının gündeminde yer alan Ece Binay avukattır. Evliliğinden yaklaşık bir yıl sonra Lavin isminde bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Çift sosyal medyada haberlerinde, 2022 Nisan ayında Beykoz 1. Aile Mahkemesi’nde tek celsede boşandıklarını duyurdular. Çiftin 5 yıllık evliliğini bitirmeleri çeşitli dedikodulara konu oldu.

Ece Binay Neden Boşandı?

Mahsun Kırmızıgül ile 5 yıl evli kalan Ece Binay, tek celsede boşandı. Sosyal yaşantısında sade bir hayat süren ve magazin dünyasından sürekli uzak kalan Ece Binay boşanma haberlerinin ardından sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamalarda, evliliğini kurtarmaya çalıştığını ancak başaramadığını açıkladı.

Çiftin boşanmasına ilişkin yer alan haberlerde, Ece Binay’ın, Mahsun Kırmızıgül’ün yaşamış olduğu yasak aşk sebebi ile boşanma davası açtığı ve bu gerekçe ile tek celsede boşandığı konularına yer verildi.

Ece Binay Kimdir?

Ece Binay Kimdir?

Ece Binay Aslen Nereli

Ece Binay 1986 yılında İstanbul’da doğdu, çocukluk, gençlik yaşamı İstanbul’da geçti. Eğitimini İstanbul’da tamamladı. 4 yıl okuduğu hukuk fakültesini başarıyla bitirerek avukat oldu. Halen avukatlık mesleğini icra etmektedir.

Ece Binay’ın Boşanma Davası Nasıl Gerçekleşti?

Ece Binay’ın magazin dünyasından uzak yaşadığı evlilik hayatı, eşi Mahsun Kırmızıgül’ün kendisini aldattığı gerekçesi ile açmış olduğu boşanma davası, tek celsede boşanmayla sonuçlandı.

Boşanma davası sonucunda mahkeme, Mahsun Kırmızagül’ün 60 milyonluk servetinin, 30 milyonluk kısmını Ece Binay’a verilmesine hükmetti. Mahkeme ayrıca Kırmızıgül çiftinin birlikteliğinden olma çocukları Lavin’in velayetinin, annesi Ece Binay’a verilmesine hükmetti.

Ece Binay’ın Sosyal Medya Hesapları Nelerdir?

Ece Binay evli olduğu süre içerisinde sosyal medya hesaplarını Kırmızıgül soyadını kullanmaktayken, boşanma kararı sonrasında ilk işi Kırmızıgül soyadını sosyal medya hesaplarından kaldırmak oldu. Ece Binay;

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter

Sosyal medya hesaplarını Av. Ece Binay ismi ile aktif olarak kullanmaktadır. Ece Binay’ın sosyal medya hesaplarında profil resmi ve kullanıcı ismi görünür olduğu halde, paylaşımlarını izin verdiği kişilere açık tutmaktadır. Bu nedenle izin verilmeyen diğer sosyal medya kullanıcıları, Ece Binay’ın paylaşımlarına ulaşamaz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Emir Kosif Kimdir ? başlıklı makalemizde Emir Kosif, Emir Kosif eşi ve Emir Kosif fenerbahçe hakkında bilgiler verilmektedir.