Ebru Baki Kimdir

tarafından
317
Ebru Baki Kimdir

Ebru Baki Kimdir

Ebru Baki kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir, mesleği nedir gibi soruların cevabını bu biyografi sayfasında bulabileceksiniz. İşte Ebru Baki hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar;

Doğum Tarihi: 1975

Doğum Yeri: İstanbul

Eğitim: Marmara Üniversitesi

Burç: –Meslek: Gazeteci, Sunucu

Instagram :Ebru Baki

Ebru Baki Nerede ve Ne Zaman Doğdu?

Gazeteci ve sunucu Ebru, 1975 yılında İstanbul’da doğmuştur.

Ebru Baki Eğitimi

Baki, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nde tamamlamıştır.

Ebru Baki Kariyeri

Ebru Baki, lisans eğitimine devam ettiği yıllarda Hürriyet Gazetesi ekonomi servisinde staj yapmıştır. Hürriyet Gazetesi bünyesinde 7 yıl boyunca görev yapan Ebru Baki, bu süre zarfında çeşitli ödüller kazanmıştır. Hürriyet Gazetesi’nden sonra CNN TÜRK kanalına geçiş yapan Baki, burada ekonomi haberlerinin yanı sıra Parametre ve Ebru ile Pazarlık adlı programların sunuculuğunu üstlenmiştir.

Ayrıca ekonomi uzmanı olan Ebru Baki, Doğan Medya Grubu’nun CNN TÜRK kanalını Demirören Medya’ya devretmesinden sonra bu kanaldan ayrılmıştır. Daha sonra Haber Türk TV bünyesine katılan Ebru Baki, halen burada sunuculuk görevini yürütmektedir. Habertürk TV’nin tanınan ve sevilen yüzü Ebru Baki, aynı zamanda Habertürk TV Ekonomi Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

Ebru Baki’nin Twitter adresi

Bu biyografide Ebru Baki hakkında sahip olduğumuz bilgilere yer verdik. Bilgilerde herhangi bir yanlışlık tespit ettiyseniz hemen aşağıdaki yorum alanını kullanarak bu yanlışlığı düzeltmemize yardımcı olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Belma Belen Kimdir ? başlıklı makalemizde Başkanlar Anlatıyor, Belma Belen evli mi ve Belma Belen kaç yaşında hakkında bilgiler verilmektedir.