Deniz Işın Kimdir

tarafından
558
Deniz Işın Kimdir
Deniz Işın Kimdir

Deniz Işın Kimdir

  • Ortalama Puan
    0.0

Deniz Işın Kimdir

Deniz Işın 1,69 boyunda ve 54 kg ağırlığında. 28 Mayıs 1993, İzmir doğumlu. Ege Üniversitesi Kimya bölümünden mezun oldu. Yüksek lisans yapmaya devam ediyor.  Oyunculuğa 2019 yılında ekranlara gelen Her Yerde Sen dizisinde rol alarak başladı. Türk Telekom, Coca-Cola ve Teknosa gibi önemli firmaların reklamlarında da yer alan Deniz Işın son olarak Sefirin Kızı dizisinde Doktor Sahra karakteri ile yer almış ve çok sevilmiştir. Yeni projelerde yer almaya devam ediyor.

Deniz Bir Sosyal medya fenomeni olarak ta bilir. Şu aralar Sarp Bozkurt ile rolünü paylaştığı yotube üzerindeki kanalıda bi hayli popüler.

Doğum tarihi: 28 Mayıs 1992 (29 yıl yaşında), İzmir
Doğum: 28 Mayıs 1992 (29 yaşında); İzmir, Türkiye
Eğitim: Ege Üniversitesi
Meslek: Oyuncu
Milliyet: Türkiye
sosyal medya hesabı : Link
Adresine girerseniz ne kadar populer ve aktif bir oyuncu olduğunu sizlerde görebilirsiniz.

Rol Aldığı Film ve Diziler:

 Leyla ile Mecnun (Leyla, TV Dizisi 2021)

Eee Sonra? (Deniz, TV Dizisi 2021)

Masumiyet (İrem, TV Dizisi 2021)

Sefirin Kızı (Doktor Sahra Yalçın, TV Dizisi 2020)

İyi Günde Kötü Günde (Seda, TV Dizisi 2020)

Atiye (TV Dizisi 2019)

Her Yerde Sen (Merve Mutlu, TV Dizisi 2019)

Deniz Işın Hayatı

Scorp’ta fenomen biri haline gelmesinin ardından Pegasus reklamında oynamış olan isim, akabinde ise Gratis reklamında yer almıştır. Reklamlar sonrası ilk profesyonel dizi tecrübesini “Her Yerde Sen” isimli dizi ile gerçekleştirmiştir.

Özel yaşamında genellikle yüzme, kick boks ve halk oyunları gibi aktiviteler yapan isim, resim ve taklit konusunda ise oldukça yeteneklidir.

Kariyerindeki en iyi haberi ise Aynı zamanda, reklam filmlerinde rol alan Işın, FOX’ta yayınlanan “Her Yerde Sen” dizisinde Merve karakterine hayat verdi. Daha sonra “İyi Günde Kötü Günde” dizisinde yer aldı ve son olarak “Sefirin Kızı” projesinde Sahra karakterine hayat veren Deniz Işın, Murat Boz’un “Gece” isimli video klibinde de yer almaktadır. “Masumiyet” dizisinde İrem karakterini canlandıracaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Özgü Namal kimdir başlıklı makalemizde Özgü Namal, Özgü Namal eşi ve Özgü Namal eşi kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.