Danla Bilic Kimdir?

tarafından
696
Danla Bilic Kimdir?
GM Uckan Teması

GM Uckan teması google materyal tasarım standartlarında tasarlanan bir wordpress temasıdır.

  • Ortalama Puan
    0.0

Fenomen Youtuber Danla Bilic Kimdir?

Fenomen Youtuber Danla Bilic kimdir? Danla Bilic 5 Ekim 1994 yılında Kütahya’da doğmuştur. Beykent üniversitesi psikoloji bölümünü kazanmıştır. Danla Biliç’in asıl ismi Neslihan Damla Akdemir’dir. Sosyal medya platformlarından Youtube‘da paylaşmış olduğu makyaj videoları ile bir kitleyi ulaşmış ve kısa sürede takipçi sayısını arttırmıştır. Doğal sempatik kişiliği ve samimi tavırları ile bir milyonun üstünde takipçiye sahip olmuştur. Youtube’da paylaşmış olduğu videolarda verdiği isimlerle de oldukça dikkat çekmiştir. Ayrıca kendi makyaj markasını oluşturarak internet üzerinden satış yapmaya başlamıştır. Danla Bilic, 61 kilodur ve 1.65 boyundadır. Göz rengi kahverengi, burcu terazidir.

Danla Bilic

Danla Bilic, Youtube videoları ile ünlendikten sonra İnstagram’da fenomen hale gelmiştir. Hem Instagram hem de YouTube paylaşımları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Çok büyük bir hayran kitlesi ve takipçi sayısı vardır. Danla Bilic aslen Kütahyalıdır. Beykent üniversitesi psikoloji bölümünü kazanmıştır. Fakat video paylaşımlarında okulu bıraktığını paylaşmıştır.

Sosyal medya alanında ilk olarak twitter paylaşımları ile adını herkes duymuştur. Bunun yanı sıra Youtube videoları ile ünlendikten sonra kendi makyaj markasını piyasaya sürmüştür. Danla Bilic, ameliyat olduktan sonra kilo vererek bambaşka biri haline gelip takipçi sayısını daha da arttırmıştır. Danla Bilic’in ”Makyaj Avcıları” isimli bir yarışma programında ünlü sosyal sosyal medya fenomeni Berk Yılmaz ve Kedi Mari ile jüri üyeliği yapmaya başlayacağı kulağa gelen duyumlar arasındadır.

Yapılan röportajda kendisinde sevmediği özelliğinin her şeyi çok çabuk unutması olduğunu söylemiştir. En sevdiği özelliği ise olayları büyütmesiymiş. Danla Bilic kendisini sinsi, düşünceli, fesat olarak tanımlar. Danla Bilic’in sosyal medyada kısa sürede fenomen olmasında yapmış olduğu paylaşımların payı büyük olmaktadır. İlk başlarda Twitter ‘da trans birey olduğundan ve cinsiyetini değiştirdiğinden bahsetmiş ve bu şekilde ünlenmiştir. Daha sonra futbolculara attığı mesajlar ile gündeme gelmiştir. Böylece takipçi sayısını arttırarak ününü katlamıştır. 3 ay gibi kısa bir süre içerisinde Youtube kanalı 800.000 aboneye ulaşmıştır ve videoları daha fazla kişi tarafından izlenmeye devam etmektedir.

Doğum tarihi: 5 Ekim 1994
Doğum Yeri : Kütahya
Eğitim: Beykent Üniversitesi
Boyu : 165Cm

Bir önceki yazımız olan Kafalar İsimli Fenomen Youtuberlar Kimdir? Üyeleri Kimlerdir? başlıklı makalemizde Atakan Özyurt Kimdir, Bilal Hancı Kimdir ve Fatih Yasin Kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.