Bir Daha Yaşanmaması Gereken Günler pdf oku

tarafından
4
Bir Daha Yaşanmaması Gereken Günler pdf oku

Necip Türk Milleti’ne karşı düzenlenen emperyalist saldırılarından biri olan 15 Temmuz Darbe Girişimi, Allah’ın yardımı ve asil milletimizin şanlı direnişi ile defedilmiş ve Türk’ün Şanlı tarihine altın harflerle yazılmıştır.

15 Temmuz 2016 tarihinde Türkiye’de Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) kurucusu terörist başının emir ve talimatlarıyla Türk Silahlı Kuvvetleri içerisinde yuvalanmış terör örgütü mensupları ve onlara katılan hain emperyalist unsurlarca silahlı bir darbeye teşebbüs edilmiş, halkımızı bombalamış, tanklarla insanlarımızı ezerek katletmişler ve halka ateş açmışlardır.

O gece adeta ölümü yok sayarak, korkusuzca sokakları, meydanları dolduran milyonlarca Türk insanının içinden, şehitlik ve gazilik şerefine nail olanlar, isimlerini tarihe altın harflerle yazdırdılar.

Kıymetli insan, büyük dava adamı muhterem Erol Dok’un 15 Temmuz gecesi yaşananları dile getirdiği, bizimde içinde bulunduğumuz mücadele ortamını anlattığı bu metin tarihe ışık tutan en önemli belgelerden biridir.

Allah inananların yardımcısıdır. Zafer Allah’a inananlarındır.

Dr. Hamdi Vefa ALOĞLU
Gönüllerde Birlik Vakfı Eski Genel Başkanı
 

Bir Daha Yaşanmaması Gereken Günler isimli 48 sayfadan oluşan kitap ; Erol Dok tarafından yazılmış ve BİYOGRAFİ.NET yayınevinin 12.08.2021 tarihinde yayımlanmıştır.