Belma Belen Kimdir ?

tarafından
5953
Belma Belen Kimdir ?
Belma Belen Kimdir

Belma Belen Kimdir

  • Ortalama Puan
    0.0

Belma Belen Kimdir ?

Belma Belen kimdir? Beyaz TV kanalında her pazar saat 15:30’da yayınlanan Belma Belen’le Geziyoruz programının sunucusu Belma Belen kaç yaşlarında? Nereli? Boyu Kaç? Eşi kimdir?

17 Nisan 1984 senesinde Ankara’da doğmuştur. Aslen İzmirlidir. Üniversite eğitimi dahil lise eğitimini de Ankara’da tamamlamıştır. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat bölümünü bitirdi. Günümüzde yaptığı sunuculuk eğitimini Başkent İletişim Bilimleri Akademisinde aldı.

Belma Belen, Beyaz TV kanalında yapımcı spiker olarak çalışmaktadır. TGRT Haber bünyesinde çalışmıştır. TGRT Haber kanalında çalıştığı yıllarda gene spiker ve sunucu olarak yer aldı. İlk ekran deneğimi ise Flaş Tv ekranlarında gerçekleştirmiştir.

Belma Belen’in kendisine ilişik olan ”Belen Yapım” adlı yapım şirketi vardır. Beyaz Tv’ de gösterilen siyasal program olan ‘Başkanlar konu alıyor’ programının sunucusu ve yapımcısıdır. Programda başarılı belediye başkanlarına söz hakkı veren Belen, il ve ilçelerinin durumunu ve projeleri hakkında başkanlarla canlı yayın yapmıştır.

Programı olan Belen ile Geziyoruz.

TGRT Haber de yayınlanan Belen ile Geziyoruz. Programının sunuculuğunu yapmıştır. Programında yöresel lezzetleri tadan, ülkemizin farklı şehirlerini gezerek orada bulunan insanlarla konuşarak farklı kültürleri seyircilerle buluşturmaktadır.

Tv ekranlarının yanı sıra bir çok festivalde ve konserde sunuculuk yapmaktadır. Yakın zamanda şarkıcı Yusuf cenup’in Şabanözü Kültür Sanat ve Güreş Festivalinde sunucu olarak yer almaktadır.

Günümüzde Belma Belen’in kendine özgü keyifli sunumuyla Belma Belen’le Geziyoruz programı her pazar 15:30 Beyaz Tv ekranlarında seyirci ile buluşmaya devam ediyor.

İzleyenler Belma Belen kaç yaşında? Nereli? Boyu ve kilosu kaç? Evli mi? Eşi kimdir? şeklinde sorular aratmakta. Sizler için detaylı araştırma yapmaya devam ediyoruz. Belma Belen 1.70 m boyunda 60 kilo ağırlığındadır.

Belma Belen’in kendine özgü keyifli sunumuyla Türkiye’nin tarihi, doğası ,yöresel lezzetleri ve farklı kültürleri her Pazar Beyaz TV ekranlarında. Bunun ile alakalı videoları ise youtube kanalındadır.  Belma Belen Kimdir?

Başarılı ismin kendisine ait olan Belen Yapım isimli bir şirketi bulunmaktadır.

En fazla merak edilen sorulardan kaç yaşında? evli mi? medeni durumu gibi soruların ise henüz tam net olarak cevaplarına ulaşılamamıştır. En kısa sürede bu bilgilere ulaşıldığında sayfamız güncellenecektir. Yaşantısını günümüzde Ankara’da sürdürmektedir. Sosyal medya hesaplarını da aktif bir şekilde kullanmakta, 2019 yılı itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 19,8bin ‘dir.

 

Bir önceki yazımız olan Nur Tuğba Algül başlıklı makalemizde Nur Tuğba Algül, Nur Tuğba Algül eşi ve Nur Tuğba Algül kaç yaşında hakkında bilgiler verilmektedir.