Aygün Aydın Kimdir ?

tarafından
898
Aygün Aydın Kimdir ?
Aygün Aydın Kimdir ?

Aygün Aydın Kimdir ?

  • Ortalama Puan
    10.0
  • 10
    10

Aygün Aydın kimdir, kaç yaşında? Hakan Sabancı iddiaları ile gündeme oturdu.

AYGÜN AYDIN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Oyunculuk ve müzik eğitimi almıştır. Bay Yanlış dizisinde Şebnem karakterine hayat vermiştir.

Aygün Hanım Instagram hesabını kullanan Aygün Aydın’ın 178 bin takipçisi bulunuyor.

Aygün Aydın, 01 Ocak 1994 tarihinde İstanbul şehrinde oğlu olmuştur. Küçük yaşlarından itibaren tv’ye meraklı olan. Güzelliği ile de zaman içerisinde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Aygül Aydın. Kısa süre içerisinde başarılı eğitim yaşamının da meyvelerini toplamaya başladı diyebiliriz.

Beykent Üniversitesi tv Haberciliği ve Programcılığı Bölümü mezunudur. Kariyeri için aktif bir şekilde adımlar atmaya süregelen Aydın. Modellik ve oyunculuk konusunda da kendisini geliştirme yoluna gitti. Sanatla tamamen iç içe yaşadı.

İLK OLARAK MÜZİK KLİBİNDE YER ALDI

Okul biter bitmez oyunculuk ve modellik başlayan. Ciddi anlamda hızlı adımlar atan Aygün Aydın. Mustafa Ceceli ve Ravi İncigöz düeti olan. Kısa süre içerisinde ülkemizin en çok dinlenen parçalarından birisi olan; Şeker klibinde oynama şansını buldu. İlk başlarda bu proje ile ekran karşısında bizimle beraber oldu.

Bu Tarz Benim’in 2. sezonunda yer almıştı kendisi

Sunuculuğunu Ebru Akel şeklinde bir ustanın yaptığı ShowTV ekranlarında yayınlanmakta olan. Bu tarz Benim programı yarışmacılarından birisi olarak Türkiye genelinde adını çok ciddi anlamda duyurmaya başladı. Jüri üyeliklerini Sibel Arna, Cemil İpekçi ve umut Eker şeklinde adların yaptığı ğrogramda adından çok ciddi anlamda söz ettirmiş ve meşhur olmuştur.

İNADINA AŞK DİZİSİ KADROSUNDA YER ALDI

Program ile beraber adını çok geniş kitlelere duyurmayı başaran genç isim, İnadına Aşk dizisi ekibine girerek periyodunun maksimum izlenen dizi projelerinden birisinde yer alma fırsatını yakaladı. Dizide Cem Belevi, Açelya Topaloğlu, Can Yaman, Nilay Duru ve Eren Vurdem gibi isimler yer aldı. Dizi uzun süre reyting rekorları kırdı.

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM İLE KARİYERİNİN ZİRVESİ

Türkiye’nin en büyük dizi yapımlarından birisi olarak dikkatleri çeken ve adından ciddi anlamda söz ettiren muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi ekibine da girmeyi başararak kariyerinde zirve yaptı. Nurgül Yeşilçay, Ekin Koç, Beren Saat, Mehmet Günsür gibi adlar ile beraber ustalar ile dolu bir oyuncu ekibi içerisinde yer almayı başardı.

GARDIROP SAVAŞLARI YARIŞMASI

Bu tarz Benim yarışmasının arkasından adını duyuran genç isim, FoxTV ekranlarının önemli projelerinden birisi olarak dikkatleri çeken Gardırop savaşları programında da en önemli yarışmacılardan birisi olarak dikkatleri çekmiştri.

Aygün Aydın kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşındadır. Gibi soruların sorulduğu ve aynı zamanda sosyal medya hesabınıda sizlere sunmaktayız.

Bu Tarz Benim yarışması ile adını duyuran Aygün Aydın Instagram hesabı üzerinden yaptığı Hakan Sabancı iddiaları ile gündemde. Hakan Sabancı’nın mesajlarının ekran görüntüsünü alarak paylaşan Aygün Aydın açıklamaları ile dikkat çekti. Peki, Aygün Hanım Instagram hesabını kullanan Aygün Aydın kimdir?

Bir önceki yazımız olan Oğuzhan Uğur Kimdir? başlıklı makalemizde oğuzhan uğur filmleri, oğuzhan uğur kaç yaşında ve oğuzhan uğur kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.