Asude Kalebek Kimdir? Kaç Yaşında ve Nereli?

tarafından
140
Asude Kalebek Kimdir? Kaç Yaşında ve Nereli?

Kulüp dizisinde Raşel karakterine hayat veren Asude Kalebek sosyal medyada merak konusu oldu. Gökçe Bahadır, Barış Arduç ve Salih Bademci’nin başrollerini paylaştığı Netflix’in yeni dizisi Kulüp oyuncuları ve konusu ile izleyicilerden tam not aldı. Dizi oyuncularından Asude Kalebek’in yaşı tüm sevenleri şaşkına uğrattı. Peki Asude Kalabek kimdir? Kaç yaşında ve nereli? İşte oyuncunun hayatı…

Netflix’in yeni dizisi Kulüp oyuncuları ve konusu ile izleyicilerden tam not aldı. Kulüp dizisinin en dikkat çeken karakterlerinden olan Kulüp Raşel kim merak ediliyor. Dizinin Raşel karakterini canlandıran Asude Kalabek kimdir sorusu sorulurken biz de sizin için hayatını araştırdık.

Asude Kalebek Kimdir? Kaç Yaşında ve Nereli?

18 Haziran 1999, İstanbul doğumlu Asude Selma Kalebek 22 yaşındadır. Boğaziçi Üniversitesi son sınıf öğrencisi olan Asude Selma Kalebek okulun yanı sıra oyunculuk alanında da kendisini geliştiriyor. Kalebek, İstanbul Sahne Sanatları Tiyatrosu’ nda eğitimine devam ediyor. Kalebek Instagram’da, ‘asudekalebek’ kullanıcı adı ile paylaşım yapıyor.

Bir önceki yazımız olan Simge Fıstıkoğlu kimdir? Simge Fıstıkoğlu hangi kanalda? başlıklı makalemizde Gün, Spor ve Yılında hakkında bilgiler verilmektedir.