Aslıhan Malbora Kimdir

tarafından
370
Aslıhan Malbora Kimdir
Aslıhan Malbora Kimdir

Aslıhan Malbora Kimdir

  • Ortalama Puan
    0.0

Aslıhan Malbora Kimdir

Aslıhan Malbora kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir, mesleği nedir gibi soruların cevabını bu biyografi sayfasında bulabileceksiniz. İşte Aslıhan Malbora hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar;

Doğum Tarihi: 27 Mart 1995

Doğum Yeri: Afyonkarahisar

Eğitim: İstanbul Teknik Üniversitesi

Burç: Koç

Meslek: Oyuncu

Instagram : Link

İlk ve ortaöğrenimini Afyon’da tamamlayan Aslıhan. İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda ve Kimya Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur.

Aslıhan Malbora Kariyeri

Aslıhan Malbora, üniversite yıllarında Akademi 35.5 Sanat Evi’nde bir yıl kadar oyunculuk, hareket ve sahne eğitimleri almıştır. Oyunculuk kariyerine 2017 yılında Atv’de yayınlanan Seven Ne Yapmaz isimli dizide rol alarak başlamıştır. 2018 yılında Star TV’de yayınlanan Kalbimin Sultanı isimli dizide Saliha Sultan. FOX TV’de yayınlanan. Furkan Andıç’ın da rol aldığı Her Yerde Sen isimli dizide Ayda karakterini canlandırmıştır.

2020 yılında Atv’de yayınlanan Gel Dese Aşk dizisinde Derin rolünü canlandıran Aslıhan Malbora, aynı yıl gösterime giren Aile Hükümeti isimli filmde Zeynep karakterine hayat vermiştir. Güzel ve başarılı oyuncu Aslıhan Malbora, 2021 yılının Kasım ayında Show TV’de yayınlamaya başlayan ve Ekin Koç’un da rol aldığı Üç Kuruş isimli dizide Leyla karakterini canlandırmaktadır.

Aslıhan Malbora Sevgilisi

Metin Temel ile beraberdir.

Aslıhan Malbora Rol Aldığı Film ve Diziler

Seven Ne Yapmaz (Zeynep) – 2017 TV DizisiKalbimin Sultanı (Saliha Sultan) – 2018 TV DizisiAğlama Anne (Zeynep Fırıncıoğlu) – 2018 TV DizisiHer Yerde Sen (Ayda Akman) – 2019 TV DizisiGel Dese Aşk (Derin Düdenli) – 2020 TV DizisiAile Hükumeti (Zeynep) – 2020 Sinema FilmiOluversin Gari (Derya) – 2021 TV DizisiHer Şeye Rağmen (Melahat) – 2021 Sinema FilmiGeçen Yaz (Ebru) – 2021 Netflix FilmiÜç Kuruş (Leyla) – 2021 TV Dizisi

Bu biyografide Aslıhan Malbora hakkında sahip olduğumuz bilgilere yer verdik. Bilgilerde herhangi bir yanlışlık tespit ettiyseniz hemen aşağıdaki yorum alanını kullanarak bu yanlışlığı düzeltmemize yardımcı olabilirsiniz.

Aslıhan Malbora Kimdir

Bir önceki yazımız olan Aslı Sümen Kimdir başlıklı makalemizde Aslı Sümen, Aslı Sümen kaç yaşında ve Aslı Sümen Kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.