Aslı Sümen Kimdir

tarafından
429
Aslı Sümen Kimdir
Aslı Sümen Kimdir

Aslı Sümen Kimdir

  • Ortalama Puan
    0.0

Aslı Sümen Kimdir

Aslı Sümen kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir, mesleği nedir gibi soruların cevabını bu biyografi sayfasında bulabileceksiniz. İşte Aslı Sümen hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar;

Doğum Tarihi: 1994

Doğum Yeri: Mersin

Eğitim: Orta Doğu Teknik ÜniversitesiBurç: –Meslek: OyuncuInstagramAslı Sümen Bilgi Tablosu

Nerede ve Ne Zaman Doğdu:  Manken, model ve oyuncu Aslı Sümen. 1994 yılında Mersin’de doğmuştur.

Boyu : 1,74 m boyundadır.

Eğitim: Aslı Sümen, Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur.

Aslı Sümen Kariyeri

Manken ve modellik kariyerinde başarılı işler çıkaran Aslı Sümen, oyunculuk kariyerine 2021 yılında Kanal D’de yayınlanan Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in de oyuncu kadrosunda yer aldığı Baht Oyunu isimli dizide rol alarak başlamıştır. Bu dizide Tuğçe karakterine hayat veren Aslı. Profesyonel olarak dans yapmaktadır.

Aslı Sümen, şarkıcı Bedük’ün We Dance isimli şarkısına çekilen klipte rol almıştır. 2017 yılında yapılan Miss Turkey güzellik yarışmasında birinci seçilen Itır Esen, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf sebebiyle tacından olmuştu. Bu olayın üzerine Itır Esen’den alınan taç. Yarışmada ikinci seçilen Aslı Sümen’e takdim edilmiştir. 2017 Miss Turkey yarışmasının birincisi seçilmiştir. Son olarak Aslı Sümen’in, Alperen Duymaz‘ın rol aldığı. Dijital platformda yayınlanacak olan Erkek Severse isimli dizide. Ezgi karakterine hayat vereceği belirtmiştir.

Aslı Sümen Özel Hayatı

2017 Miss Turkey birincisi Aslı Sümen, estetik cerrahı Dr. Alper Eskalen ile beraberdir.

Aslı Sümer Rol Aldığı Dizi

Baht Oyunu (Tuğçe Dikman) – 2021Erkek Severse (Ezgi) – 2021

Aslı Sümen Sosyal Medya Adresleri İnstagram, TikTok ve Facebook hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

Bu biyografide Aslı Sümen hakkında sahip olduğumuz bilgilere yer verdik. Bilgilerde herhangi bir yanlışlık tespit ettiyseniz hemen aşağıdaki yorum alanını kullanarak bu yanlışlığı düzeltmemize yardımcı olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Zaman Çarkı Dizisinin Önemli Karakterlerini ve Oyuncuları başlıklı makalemizde Barney Harris Kimdir, Daniel Henney Kimdir ve Josha Stradowski Kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.