Ala Tokel Kimdir

tarafından
266
Ala Tokel Kimdir
Ala Tokel Kimdir

Ala Tokel Kimdir

  • Ortalama Puan
    0.0

Ala Tokel Kimdir

Ala Tokel kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir, mesleği nedir gibi soruların cevabını bu biyografi sayfasında bulabileceksiniz. İşte Ala Tokel hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar;

Doğum Tarihi: 3 Aralık 1994

Doğum Yeri: istanbul

Eğitim: Kadir Has Üniversitesi

Burç: Yay

Meslek: Vlogger, YouTuber Instagram

Nerede ve Ne Zaman Doğdu?

Son zamanların en çok izlenen YouTuber’ları arasında yer alan Ala Tokel, 3 Aralık 1994 tarihinde İstanbul’da doğmuştur.

Ala Tokel Ailesi

Vlogları ile tanınan Ala Tokel, İranlı bir anne ve Türk bir babanın kızı olarak dünyaya gelmiş olup, Tara adında bir kız kardeşe sahiptir.

Boyu ve Burcu

Ala Tokel, 1,70 m boyunda ve Yay burcudur.

Eğitimi

İlköğrenimini Doğa Koleji’nde, ortaöğrenimini Erenköy Kız Lisesi’nde tamamlayan Ala Tokel, Kadir Has Üniversitesi’nden mezun olmuştur.

Kariyeri

Ala MakeUp Studio’nun sahibi olan Tokel, bu makyaj stüdyosunda çeşitli konseptlerde makyajlar yapmakta ve yaptığı çalışmaları sosyal medya hesaplarından paylaşmaktadır. Ala Tokel, Hazırladığı içeriklerde kardeşi Tara’dan da yardım almaktadır. Makyaj stüdyosunun yanı sıra tırnak stüdyosu da bulunan Ala Toker, Türkiye’de birkaç tane şubesinin olduğunu belirtmiştir.

Ala Tokel Özel Hayatı

2017 yılında Eren isimli bir beyefendi ile evlenen Tokel. Kısa bir süre evli kalmış ve eşinden ayrılmıştır.

Adı bir zaman kendisi gibi sosyal medya fenomeni olan Ahmet Aksöz ile anılmaktaydı. Ahmet beylede ilişkileri uzun sürmedi. Ayrıca  Ala Tokel hakkında geçtiğimiz Eylül ayında, Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin ile aşk yaşadığı iddia edilmiştir.

Ala Tokel Sosyal Medya Hesapları

Ala Tokel’in instagram

Bu biyografide Ala Tokel hakkında sahip olduğumuz bilgilere yer verdik. Bilgilerde herhangi bir yanlışlık tespit ettiyseniz hemen aşağıdaki yorum alanını kullanarak bu yanlışlığı düzeltmemize yardımcı olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ferah Zeydan kimdir? Ferah Zeydan kaç yaşında, nereli? başlıklı makalemizde Ferah Zeydan hakkında bilgiler verilmektedir.